Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok miért van ez? A lábatok...

Lányok miért van ez? A lábatok a hónaljatok a puncitok is csupasz de az alkarotok szőrös? (nem arra pár szál szőke pihére gondolok hanem akinek pl fekete színű)

Figyelt kérdés
Láttam már nem egy ilyet...
2012. aug. 23. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
és még hosszú fekete hajuk is volt, nem?
2012. aug. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hülye.....

Én arra gondoltam hogy a kezük miért nem szőrtelenítik?

(1000 bocs ha rosszul kérdeztem)

2012. aug. 23. 21:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Akinek hosszú fekete szőr van a karján, az máshol sem nagyon szőrtelenít... voltak ilyen munkatársaim. A lába is szőrös volt.
2012. aug. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jaj, hát mert félnek hogyha leborotválják akkor megerősödik... És ha igen, akkor mi van? Nem nagy cucc minden zuhanyzás alkalmával lekapni róla a szőrt... (Ezért szőrös sok lány hasa is például.)
2012. aug. 24. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mmano88 ***** válasza:
100%

Szerintem nincs olyan hülye aki BOROTVÁLNÁ a kezét..na mind1.

Nekem ugyan nem fekete a szőr a kezemen, de engem zavar, úgyhogy évente kétszer-háromszor epilálom.

2012. aug. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
(Szerintem) elég ciki egy lány szőrös kézzel...
2012. aug. 24. 20:26
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Örülj, hogy van, ahol csupasz.

Tudod, mekkora meló folyton mindenhonnan leszedni a szőrt?

2012. aug. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom mert pasi vagyok....

Tulajdonképpen sehol sem borotválom magam.

Az arcom a hónaljamat na meg a szerszámnál levágom nullás géppel és kész is vagyok. :-)

2012. aug. 24. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!