Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a körömről?

Mit gondoltok erről a körömről?

Figyelt kérdés
[link]
2012. aug. 22. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
én őszintén már a 3-4 centis körömtől is kikészülök. undorító szerintem . az még úgy oké hogy ha a tenyeredet nézed és pont látod a körmöd tetejét de a nagyobb az már undorító. ha műköröm akkor lehet kicsit nagyobb de abból is csak a franciát szeretem.
2012. aug. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
gyönyörű, csak nem tudom reggel ki törli ki neki....
2012. aug. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szokatlan, csúnya és ijesztő.

El nem tudom képzelni hogyan boldogul ezekkel a karmokkal a hölgy. :)

2012. aug. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
csak nem rekorder akar lenni? Gusztustalan és fogadjunk, hogy úgy etetik és még egy gombot sem tud begombolni...
2012. aug. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Párszor nem vágtam a körmöm akkor megnőtt 3-4 cm-re, de komolyan már fájt ha bármihez hozzáértem, most 2 cm a körmöm de már most is zavar kissé... ez a nő gondolom semmit nem tud csinálni ilyen karmokkal. Szerintem még felöltözni sem képes egyedül.
2012. aug. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jóhogy nem képes! Simán letörne neki az összes ha bármit is megpróbálna csinálni.
2012. aug. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mindent megcsinál egyedül. van róla videó.
2012. aug. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
undorító
2012. aug. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudnátok linkelni a videót?
2012. aug. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!