Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen egy jó kozmetikus...

Milyen egy jó kozmetikus szerintetek?

Figyelt kérdés
Én kozmetikus vagyok és szeretném, ha írnátok pár sort, hogy szerintetek mitől jó egy kozmetikus, illetve miért járnátok hozzá.

2012. aug. 20. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Elsősorban jól csinálja a munkáját, jó, barátságos a környezet ahol dolgozik, maga a kozmetikus is barátságos, jól lehet vele beszélgetni, egyszóval a fájdalomtól eltekintve is szívesen jársz oda.

Ja és közel van, az én kozmetikusom ilyen:D

2012. aug. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a jelenlegi kozmetikusomat (évek óta járok hozzá), méghozzá ezért:

- a legfontosabb, hogy szépen dolgozik. Odafigyel, nem kapkod, lelkiismeretesen dolgozik.

- az esetek többségében mindig akkorra kapok időpontot, amikorra én szeretném

- minőségi kozmetikumokkal dolgozik

- a kozmetikája barátságos és tiszta

- ő maga is kedves és szimpatikus

- igaz, az árak nem a legolcsóbbak nála, de inkább fizetek kicsivel többet egy jó arckezelésért, minthogy elmenjek egy olcsóbb kozmetikushoz, aki tönkreteszi az arcomat.

2012. aug. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem olyan, aki nyugalmat sugároz. Legyen ezenkívül finom modorú, kissé csendes is. Nem szeretem a nyávogó, kényeskedő vagy a túlzottan magabiztos, agyonsminkelt, bőbeszédű kozmetikusokat.
2012. aug. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2-es: nem csak olyan teheti tönkre az arcot akinél olcsók az árak, a kozmetikusom mesélte egyszer, hogy tavaly az egyik vendége nem bírta ki azt a két hetet amíg szabin volt ezért elment egy másikhoz (aki vmi fitnesz vagy konditeremnél dolgozott) és úgy nézett ki mint akit arcon lőttek egy shotgunnal, mindezt jóval drágábban. Hát, sírva ment hozzá hogy csináljon valamit az arcával
2012. aug. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pisztráng: Persze, igaz, amit írsz. Nem is azt akartam hangsúlyozni, hogy az olcsó kozmetikus csak szar lehet, hanem azt, hogy az én kozmetikusom drága ugyan, de megéri hozzá járnom, mivel valóban megéri azt a pénzt, amit költök rá.
2012. aug. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Várom még...:)
2012. aug. 20. 16:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!