Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, ilyen testel lehetne...

Feri921103 kérdése:

Lányok, ilyen testel lehetne nálatok elérni valamit?

Figyelt kérdés
2012. aug. 19. 02:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nekem ez már túl izmos.:) Tetszik a sportos, de csak mértékkel. Viszont szép munka, biztos sokaknak bejön.
2012. aug. 19. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Jó tested van, de nálam kizáró ok ez a sok izom.:) Amúgy miért teszed fel a kérdést?:D Látszik a pózokból, hogy nagyon is büszke vagy a kigyúrt testedre és ,hogy biztos vagy abban, hogy tetszik az embereknek. Szóval nem értem, de jól van kisfiam.:)
2012. aug. 19. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Tényleg van ott izom azért, de hogy túl izmos lenne?! Akkor még nem láttatok túl izmos pasit...


Nekem tetszik, szerintem pont jó, ennél nem kell se több, se kevesebb... Sok lánynál lehet ezzel a testtel elérni valamit. De szerintem ezt a kérdező is tudja, csak talán megerősítést szeretne(?).

2012. aug. 19. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Mikor fogjátok már fel hogy nem a test a lényeg?Ha ronda fejed van akkor b*szhatod a rezet
2012. aug. 19. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Nekem is elküldhetnéd az arcod...:)
2012. aug. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
13.: ízlések és pofonok. Számomra már túl sok ez az izom.
2012. aug. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nekem is kicsit sok,de egyébként gratulálok.
2012. aug. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Hát ilyen testel elég sok mindent el lehet érni..:DD

Tetszik nagyon:)

17L

2012. aug. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
40%
nulla mellizom, kicsi a tömeged is, szerintem kajálj egy kicsit többet, mert az hiányozhat..
2012. aug. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

# 13/19

Relatíve, kinek mi a túl izmos. Nekem már az. :) Azért nézz szét, sok nőnek nem tetszik a túlságosan kigyúrt (és nem, nem azért mászkálnak vékony, enyhén sportos srácokkal, mert ne jutott volna nekik kigyúrtabb!- ezek a lányok szépek, csinosak, tehát simán kaphattak volna "kondizót" ha akarnak).


Szóval ez ízlés, nekem már túlzás (mint sok más nőnek is), míg másoknak biztos bejön, csak ennyit írtam.:)

2012. aug. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!