Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen anyag a LYCRA?

Milyen anyag a LYCRA?

Figyelt kérdés
A fehérneműn a bevarrt cimkén az áll, hogy 89 % poliamid, 11 % lycra. Tehát akkor teljesen műszálas?
2007. aug. 24. 13:11
 1/3 anonim válasza:
100%
Fogalmam sincs, de azt tanácsolom, hogy ha lehet pamut fehérneműt vásárolj! Én például az ilyen műszálastól kaptam el valami nyűgöt, és sokáig jártam miatta orvoshoz. Azóta csak pamutot viselek, ráadásul vasalom is azokat.
2007. aug. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Igen, a lycra az teljesen szintetikus, tapadós, és jól áll a testhez, ugyanakkor elvezeti a nedvességet. Lycragatya az nagyjából leggings vagy cicanadrág. De szerintem az nem mindenkinek áll jól. Elhízott lámyoknak tuti nem, pedig ők még jobban erőltetik. Nem is veszik észre, hogy erősen kiemeli a hátsót, és még ey nagyobb segget csinál nekik.
2011. jún. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bár már régi kérdés, hátha még valaki megtalálja. Ahogy az előttem válaszoló írta, az megállja a helyét, mivel jó testhez simuló ruhákat lehet belőle készíteni, ezért sportban előszeretettel használják. A drága biciklis ruhák is tartalmazzák például, és elvezeti a nedvességet, ami külön jó. Tehát nem természetes anyag, de ettől nem félnék. Viszont a pamut a jó ha biztosra akarsz menni.
2018. máj. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!