Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van nálunk olyan kevés...

Miért van nálunk olyan kevés szőke lány?

Figyelt kérdés
akármelyik szláv országot ha vesszük - tele van gyönyörű szőke csajokkal...szőke alatt eredeti szőkére gondolok, nem festettre
2012. aug. 17. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Belülről az összes az,ezen az oldalon miden nap igazolják.Ez neked nem elég:)?
2012. aug. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
melyik szláv országra gondolsz, mert én sehol nem láttam több szőke lányt mint itthon.
2012. aug. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ez hülyeség :P
2012. aug. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
marhaság.:D
2012. aug. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
pedig én sok kislányt láttam, akinek szép szőke haja van, meg ismerősöm is van aki eredeti szőke, csak egy kicsit sötétedett. meghát lehet, hogy az eredeti szőkék tovább szőkítették, vagy másmilyenre festették.
2012. aug. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én oviban dolgoztam tavaly, itt Magyarországon, és őszintén mondom meglepett hogy a lányok nagy része szőke, szőkésbarna volt. Egyáltalán nincs kevés szőke lány. Mondjuk felnőttek közül akiket ismerek és eredeti szőkék azok mind festik a hajukat valami más színre.
2012. aug. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is kevés az eredeti szőke itt nálunk... Például akár az általános, akár középiskolai osztályomra gondolok vissza, mindig csak ketten voltunk szőke hajúak velem együtt, a többi lány barna. Az persze igaz, hogy a kisebb gyerekeknél még több a szőke, de ha a felnőtt nőket nézzük, én alig látok eredeti szőkét. A szláv országokról nem tudok nyilatkozni, de pl. nem rég voltam Ausztriában, ott feltűnően sok volt a szőke ember.
2012. aug. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ennek semmi értelme a felnőtteknél alig van olyan akinek eredeti a haj színe, nem hogy eredeti szőke...
2012. aug. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

második:

finnország, svédország, oroszország, norvégia

2013. jún. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!