Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen szinűre fessem a...

Milyen szinűre fessem a körmöm? 12/l

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 18:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%
90 lakk és olvasni se szeretsz? Szomorú, h plázacica leszel. Azokhoz megy a rózsaszín, próbáld azt.
2012. aug. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
hát éppen plázacica nem leszek mert azért nem érdekel annyira a vásárlás csa akkor megyek a nincs vagy muszáj venni mert kinőtten. az olvasás meg elé lesz az amit majd a suliba feladnak.
2012. aug. 17. 07:34
 13/15 anonim válasza:
De gyökér...
2012. aug. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kedves 11. válaszoló!

Elég szűk látóköröd lehet,ha ennyiből ,hogy egy 12 éves lány feltett egy kérdést a körméről és,hogy nem szeret olvasni,te lekövetkezteted,hogy ő márpedig biztos,hogy egy plázacica.

Képzeld el,én utálok olvasni,elsős korom óta nem szeretek olvasni, ezzel ellentétben imádok körmöt festeni, bár nem igazán értem,hogy a kettő milyen összefüggésben van egymással,de nem vagyok plázacica,messze állok a fogalomtól.

Nem kéne ilyen hamar megítélned valakit,főleg nem ilyen dolgok alapján,szerintem. Bár a te dolgod,csak szemet ütött ahogy olvastam(:

2012. aug. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

azért van ennyi körömlakkom mert műkörmös szeretnék lenni meg gyakorolok anyu körmén !!

köszi utolsó a válaszodat

2012. aug. 27. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!