Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek/tapasztalato...

Mi a véleményetek/tapasztalatotok a 3D-s szempilláról?

Figyelt kérdés

Szeretnék csináltatni, de hallottam róla, hogy miután kihullik kb 3-4 hét alatt az összes, utána az eredeti szempilla rövidebb, töredezettebb lesz,mint azelött.

Ettől nagyon félek,mert az én szempilláim elég kicsik, szóval ha a 3D szempilla után még kisebbek lesznek, akkor nem éri meg,hogy megcsináltassam.



2012. aug. 14. 00:29
 1/3 anonim ***** válasza:
én ugyan nem személyesen tapasztaltam meg, de 2 ismerősöm rakatott fel 3D-szempillát. szerintem nem valami szép, mert túl szálas és görbe. kihullás után az eredeti szempilla állapotáról nem tudok mit mondani. szerintem használj inkább szempillaspirált és ricinust :)
2012. aug. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lassan 1 éve van 3D-s szempillám. Kb. fél évente 1-2 hónapra ajánlatos szüneteltetni, hogy kicsit pihenjenek a saját szempillák. Ebben az időszakban, tehát miután kipotyogtak a műszempillák, én is tapasztaltam némi rövidülést a saját szempilláimnál, de 1-2 hét alatt megnőttek. Pedig nem használtam rá ricinust, se semmi mást. Összességében én szeretem a 3D-s pillákat. Kényelmes, látványos, de mégis természetes hatású. Nem ordít messziről, mint a többi műszempillánál (pl. soros), hogy mű. Egy hátránya van, hogy nem éppen pénztárcakímélő.
2012. aug. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Penszy ***** válasza:
nekem is egy éve van 3D-s,és én is nagyon szeretem.természetes,és nem össze vissza áll,sztem a te ismerőseidnek alapból nincs olyan sok szempillája ,azért tűnhet olyannak...meg jó sűrűn legyen rakva mindegyikre szinte,én úgy szeretem.igaz kicsit eltöredezi ,de nem vészes,hamar helyrejön.
2012. aug. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!