Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek a rock az emo...

Yuki12 kérdése:

Szerintetek a rock az emo vagy a punk styl a jobb?

Figyelt kérdés

2012. aug. 13. 08:58
 1/9 Dávidmester13 ***** válasza:
a rocker és a punk stílus nem csak az öltözködéstől függ !
2012. aug. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
punk xd
2012. aug. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Rock:)

16/L

2012. aug. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
rock
2012. aug. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amelyik jobban illik az adott emberhez. De mivel ezek a stílusok pont az egyediségről kéne szóljanak, szerintem nincs olyan, hogy egy ember csak punk, csak emo, vagy csak rocker. Mert ha valaki teszem azt teljes rocker felszerelésben díszeleg, rockon kívül más zenét meg sem hallgat, akkor ott nincs szó egyediségről. Ugyanúgy csak egy divatot követ. Én pl bármelyikbe besorolható lennék ebből a háromból. Mondjuk az emo picit kakukktojás, mert a punk és a rocker már sok évtizede vannak, kapcsolódnak egymáshoz, egymásból alakultak, sok alstílusuk van. Az emo meg inkább csak öltözködés, hirtelen nem is tudok magukat emo-nak valló együttest mondnai. De ha már így nyíltan választani kell valamit, akkor a punk áll hozzám legközelebb.
2012. aug. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
egyik sem
2012. aug. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyik sem az öltözködéstől függ de a punk és a rock szorosabban kapcsolódik egymáshoz mint az emo. mindhárom jó csak mindhárom másnak jó :D Alapjáraton meg a punk alapja is a rock ergó nem is igazán értem a kérdést de megpróbáltam értelmes választ összehozni :)
2012. aug. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7. vagyok, amúgy én nem vallom magam semminek, de mondtak már rám mindent, mind a 3 voltam már persze csak mások szerint, úgy viselkedem mint egy punk, rockerként öltözködöm és ha befordulok úgy nézek ki mint egy emo...tehát tényleg sokoldalú vagyok de teszek rá nagy ívben hogy melyik a jobb meg hogy kinek mi tetszik^^ style-ban talán a punk, mert az a legvadabb...de mondjuk színesebb is a rocker stílus is elég vad, az emoknál meg egyre inkább azt látom hogy "eldivatosodnak" semmi egyéniség, pedig mindegyikük azt mondja magáról hogy mekkora egyéniség...a francokat. Ennyit a külsőről :D
2012. aug. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Minden stílusnak meg van a maga sajátossága....Én jó sokáig rocker voltam...aztán punk majd most emo (tudom kicsit sokszor váltok stílust csak keresem magam) és igazából tényleg nincs olyan ,hogy "márpedig te csak punk lehetsz" amelyikhez te jobban kötődsz azt válaszd :)
2013. jún. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!