Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műköröm alapanyag? Egy 5...

Műköröm alapanyag? Egy 5 ml-es zselé hány emberre elég? Melyiket érdemes megvenni? 5 ml vagy 15?

Figyelt kérdés
Kisebb vitába keveredtem egy kezdő műkörmössel... kíváncsi vagyok a többiek tapasztalataira.
2012. aug. 12. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az öt millis elég lehet max 4 emberre, ha rövid a köröm. De nyilván függ attól, hogy ki mennyi anyaggal dolgozik, és milyen hosszú körmöket kérnek tőle. Én 50 millis zseléket veszek, a többi nem gazdaságos. Minél nagyobb a kiszerelés, annál jobban éri meg.
2012. aug. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És melyik cég termékeit vásárolod? Honnan rendelsz?
2012. aug. 12. 19:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, had ne reklámozzam itt, értelme nincs, mert mindenki mást szeret, más jön be mindenkinek. Egyébként használom több cég termékét.

És bemegyek az üzletbe, és megveszem, netről nem rendelek. Pesti vagyok, így olcsóbb ,ha elmegyek megvenni.

2012. aug. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!