Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » (KÉP! ) Mennyire fáj, amikor...

(KÉP! ) Mennyire fáj, amikor tetkót csinálnak? És szerintetek ezek szépek? (kép lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék tetkót, csak félek, hogy nagyon fog fájni..:S Tapasztalat?

Szépek? Melyik a legszebb?


1.:

[link]


2.:

[link]


3.:

[link]


4.:

[link]


5.:

[link]


6.:

[link]



Nálam az első és az utolsó a nagyon bejövős..xD

Nektek tetszik?

Ha tudtok vagy találtok még szépeket akkor küldjétek csak..:D Vagy valami inspiráló szavak, rövid mondatok, angolul vagy spanyolul..xDD

Köszönöm!:)


15/L


2012. aug. 11. 23:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A csillag módi már elég tré.

Nekem például van egy kettő főleg felírásos meg arckép.De nekem rovásírásos nagyon jól néz,amikor először kipróbáltam rögtön megtetszett és azóta mást ha pénzem van nem is varratok.

2012. aug. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Én a csillagokat szeretem..:) Sok mindenre emlékeztetnek, ami erőt ad..xD

És mennyire fáj, amikor csinálják?

2012. aug. 12. 00:02
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy mennyire fáj emberfüggő, nekem pl egyáltalán nem fájt egyik sem, van aki meg sírva is fakad annyira fáj neki :)
2012. aug. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jesszus..xDD Mondjuk, én elég jól tűröm a fájdalmat.. Ha kibírtam a 4 napos fogfájást, mert féltem a fogorvostól, kibírtam, mikor felrepedt a nagy lábujjamon a köröm, kibírtam, mikor elütött egy kocsi és mikor rám esett kiskoromban a szekrény, akkor én túlélő vagyok és kifogom ezt is bírni!:DD
2012. aug. 12. 00:06
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát ha ezt mind bírtad, akkor azt is fogod, mikor varrnak :) De ha mégsem, akkor vegyél lidokain kenőcsöt gyógyszertárba, az elzsibbasztja :D
2012. aug. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, elcsépelt már a duma, de szerintem helyt áll; várnod kéne, míg valóban bekövetkezik egy megörökítést érdemlő mérföldkő az életedben. Erről a csillag-és angol/spanyol nyelv preferenciáról csak úgy visít, hogy divatolni akarsz vele.
2012. aug. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem akarok divatolni:) Csupán egy jelt akarok magamon, ami engem jelképez. Amiről eszembe jut, hogy mennyi mindent kibírtam. Nem csak azokat amiket leírtam. Sok minden mást is. Amióta csak az eszemet tudom, és tetkót akarok, csak a csillag jöhet szóba:) Vagy a lepke a szabadsága miatt..:)
2012. aug. 12. 00:21
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez csupán a trend miatt hangzik hihetetlenül, úgy értem, én mindezt mással szimbolizálnám a helyedben. Mindegy, végül is magánügyed nem törekedhet mindenki olyan beteges szinten a kitűnésre, mint én.:D
2012. aug. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Amúgy, ha választanod kéne, neked melyik tetszik a legjobban?:D
2012. aug. 12. 00:32
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Tetoválást akkor csináltass ha lesz egy egyedi ötleted, amit te rajzol meg, vagy megrajzoltatsz valakivel.

Voltam én is 15 éves, nekem is ezek tetszettek, de huszonévesen már az ilyeneken csak azt látom hogy fúúdegáz, pillangó meg csillag... hát marha nagy önkifejezés... mikor minden kislányon ez van vagy virágocskák, és ezekhez hasonlók. 20 évesen már nem fog tetszeni, ebben 100%ig biztos lehetsz, szóval nem éri meg.

2012. aug. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!