Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A zselés műkörmöt is úgy...

A zselés műkörmöt is úgy teszik fel mint a rendes műkörmöt?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon rossz emlékeim vannak a rendessel kapcsolatban, a műkörmös olyan vékonyra reszelte a körmeimet, hogy hónapokig a műköröm levétele után is vékony töredezett volt. Most viszont megint rágom a körmömet amiről korábban már sikerült leszoknom és szeretnék rá valamit ami megakadályozná.

A zselés előtt is szanaszéjjel reszelik, vékonyítják az ember körmét? Ugyanolyan káros?



2012. aug. 11. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Akár porcelán akár zselés körmöt akarsz,mindenképp reszelni kell a köröm felületét,mivel akkir nem tapad meg.Fontos az aládolgozás,így ezt nem lehet elkerülni,de nagyon azért nem szabad. Ja és ,az h vékony miután leszedeted,az amiatt vsn mert nem szabad drasztikusan nekiesni,és leszedni.Én is ,ha tehetem szépen lenövesztem és mindig reszelek belőle.
2012. aug. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszodat

én csak addig szeretném míg meg nem nő alatta a körmöm mert ha egyszer megnőtt akkor már nem rágom le, de addig is nem tud megnőni :(

2012. aug. 11. 13:04
 3/6 anonim ***** válasza:

A körmöt a műköröm (legyen az akár tipes, akár porcelán, akár zselés) NEM reszelni kell, hanem felbolyhozni, lemattítani.

Keress normális körmöst, aki nem szanaszéjjel reszeli a körmöd, hanem normálisan megcsinálja, és akkor nem lesz vele gond. Ha jól van megcsinálva a műköröm, akkor leszedés után nem is látszik, hogy valaha volt feltéve.

2012. aug. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi:)

nekem nagyon látszott, és ráadásul fájt is ahogy csinálta

nem beszélve arról, hogy mind lepotyogott 2 héten belül...

2012. aug. 11. 14:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor baromi rossz körmöst választottál.
2012. aug. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha jól csinálják nem káros viszont ez a szervezetedtől is függ. nekem pl nagyon jó a körmösöm mégis nagyon vékony és rossz a körmöm leszedés után hónapokig de nem a rossz munkától hanem mert alig iszok meg vitamin is nuku a szervezetemben.
2012. aug. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!