Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok, volt már veletek is...

Csajok, volt már veletek is ilyen?

Figyelt kérdés
ha pl. ülsz a metrón és meglátsz egy nálad sokkal szebb lányt, akkor csúnyának érzed magadat és te vagy a legrondább és sosem leszel szép :/ vagy az ellenkezője: meglátsz egy lányt és sokkal szebbnek érzed magad nála.
2012. aug. 11. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Az első eset gyakran előfordul nálam. Pedig sokan mondják, hogy szép vagyok, de mégsem érzem mindig jogosnak. Így amikor meglátok egy nagyon szép arcú lányt, gyakran érzem úgy, hogy Istenem milyen szép, csak úgy ragyog, meg hogy milyen jó neki, hogy ilyen szép vonásai vannak! Bevallom ilyenkor elfog az irigység és olyan semmilyennek érzem magam hozzá képest!
2012. aug. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem sokszor van ilyen, hogy meglátok egy szép lányt és csúnyának érzem magam..főleg ha a pasimmal vagyok és megnézi a lányt.. :/
2012. aug. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
igen :/ gyakran... :/(
2012. aug. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ó igen! sajnos:( ezért jó, hogy most nincs pasim, mert nincs miért azon agyalnom hogy jobbat fog választani

bár én sem vagyok egy bányarém, de vannak hiányosságaim

2012. aug. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lányok ha csúnyának érzitek magatokat küldjetek levélben képet és megmondom h szépek vagytok-e! őszinte leszek :)
2012. aug. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen...kissebségi komplexus:/ énis szoktam érezni:(
2012. aug. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen a lányok többsége ilyen :D Én is sokszor éreztem ezt.

De mamár nem foglalkozok azzal hogy ki milyen hanem csak magamat próbálom mindig a toppon tartani :D

2012. aug. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Első elég gyakori eset :( Valaki írta, hogy főleg akkor érzi így, ha a barátjával van, aki megnézi a lányt. Na, én viszont ilyenkor szoktam azt gondolni, hogy ok, csúnyább vagyok, kisebb a mellem, rövidebb a hajam stb.stb., mégis énmellettem van itt egy ILYEN pasi :)
2012. aug. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, egyik változat sem. Szeretem nézegetni az embereket, de olyankor velük vagyok elfoglalva és nem magammal. Az megmarad otthonra, amikor a tükör előtt szembesülök azzal, hogy miként is festek valójában. :)
2012. aug. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem, én szeretem magam. Sosem cserélnék senkivel sem. Talán a többi ember szemében nem én vagyok a legszebb, de magamnak igen. :D Én már teljes mértékben elfogadtam magam, megvagyok békélve a testemmel. Bárcsak minden ember eljutna idáig, több jókedvű ember lenne. :D

Az sem szokott megtörténni viszont, hogy szebbnek érzem magam valakinél. Csak az szokott eszembe jutni, hogy pl. nem áll jól neki ez a frizura, mennyivel jobb lenne neki ha más hajat vágatna, ilyesmi.

2012. aug. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!