Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Átlagban hogyan néznek ki a...

Átlagban hogyan néznek ki a német fiatal férfiak?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
És a magyarok hogy néznek ki átlagban? Van két lábuk, két karjuk, jó esetben egy fejük...
2009. júl. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2009. júl. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
A legjellemzőbb rájuk a kék szem-szőke haj kombináció.
2009. júl. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Szőke haj, kék szem, de ne olyan magas, jó kiállású daliákat képzelj el, mint a skandinávok. a németekeknek, mint általában a germán népeknek, kimondottan csúnya arcvonásaik vannak. ergó a német pasik véleményem szerint rondák. akik kivételt képeznek, tuti nem tősgyökeres germánok, pl a színész Gedeon Burkhard, ő jó pasi.
2009. júl. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
forma1 magyar nagydíj most lesz... én már vagy 4. éve járok ki (ingyenjegyet kapok:D) és mindig rengeteg helyes fiatal német fiú van :) általában szőkék, de jól vannak felöltözve és sok van, aki nekem tetszett:) de persze rondák is vannak, mint a magyar pasik között:D 18/L
2009. júl. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Sziasztok! 20 éve élek Németország különbözö területein. Ilyen nincs, hogy "német pasi" - de a többség kissé túlsúlyos, de van sportos is. ùgy mint Magyarországon is.

A szöke-kékszemü sem tipikus. Esetleg észak-Németországban. Az országnak több mint 80 millió lakosa van.

Laci Mainzból

2009. aug. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Kedves 16:01-es ez a kép amit küldtél egyáltalán nem minősíti a német fiúkat/férfiakat! Nekem 3 német rokonom is van és higgyétek el nagyon szexi fiúk, az igaz hogy szőke haj kék szem, nagyon viccesek és cukik!
2009. aug. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha tipikus német férfiról beszélünk, nekem ilyesmi fejek ugranak be:

[link]

[link]

[link]

Világos haj, kék szem, meg az a tipikus német pofa (nem tudom körülhatárolni, mit értek ez alatt, bocsi:))

Egyszer volt nálunk egy fiú cserediákként Németo.-ból, na ő is kb. így nézett ki. (na nem úgy, mint az utolsó képen lévő:))

2009. aug. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!