Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerinted kinek van a legjobb...

Szerinted kinek van a legjobb stílusa a sztárok közül?

Figyelt kérdés
Gondolom a stylist-juknak :D
2012. aug. 7. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
vörösszőnyegen blake lively-nak, magánéletben nemtom.
2012. aug. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Magánéletben Selena Gomez, Zendaya (olyan sportos, laza, mostanában néztem a képeit, és tökre bejött). Vörösszőnyegen nem tudom, mert eddig mindenkinek láttam, olyan, úristen, ez rohadtjó *-* ruhákat, meg olyan ízlésteleneket, hogy lestem, hogy hogy tudtak ilyet felvenni... Amúgy Taylor Swift (bár néha már túlságosan egyszerű, meg ugyanolyan), Blake Lively, Ashley Benson, Dianna Agron, Emma Watson. Tanán még Selena, mert van néhány, ami tetszett rajta is. Kb. ennyi:)
2012. aug. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, és Taylor-t még szintén a magánéletben is szeretem, ott még jobban is.
2012. aug. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Magánéletben Miranda Kerr, Olivia Palermo, Lana Del Rey, Mary-Kate Olsen, Miley Cyrus, Nicole Richie stb stb

Vörös szőnyegen meg végülis mindegy, legtöbbjüket úgyis a stylist öltözteti ott.

2012. aug. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
blake lively
2012. aug. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
taylor swift... *-*
2012. aug. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!