Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nektek le szokott esni a...

Nektek le szokott esni a műkörmötök?

Figyelt kérdés

2012. aug. 6. 23:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.Ha jól alá van dolgozva,akkor nem szabadna leesnie.Ja meg nem csoda ,ha leesik,mivel sokan nem raknak rá különböző tapadást segítő anyagokat,mivel spórolnak...de nem értem mért jobb,mert még akkor gombás is lesz ,ha kihagynak ezt azt.
2012. aug. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az én körmösöm alá dolgozik rendesen rak rá tapadás gátlót stb, és mégis le esett az utóbbi 2 alkalommal a körmöm!


Eddig összesen 4szer voltam!

2012. aug. 6. 23:58
 3/12 anonim ***** válasza:
mennyi idő után esett le?
2012. aug. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1hét 4 nap után!
2012. aug. 7. 00:07
 5/12 anonim ***** válasza:
az korai. Ha gyakran előfordul válts körmöst.
2012. aug. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem szokott. Sőt, a vendégeimnek sem.
2012. aug. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Nekem 3 évig volt folyamatosan építve a körmöm és sosem esett le, pedig volt, hogy 10 hétre mentem tölteni.


19/L

2012. aug. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Válts körmöst. Valamit nagyon nem jól csinál
2012. aug. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen körömfüggő. Én csináltam magamnak tipeset és építettet is, de nem esett le egy se.

Viszont mikor barátnőmnek csináltam sorra potyogtak le. Azt hittem h jó béna vagyok, de elment egy profi műkörmöshöz, szalonba, elkért tőle 5000 forintot, és egy hét után ugyanúgy potyogtak le és sorra levegősödött fel.

Az én körmömön pl a körömlakk alap és fedőlakkal kb 1,5-2 hétig meg se moccan, szóval vmiért jobban bírja ha van rajta vmi mint másoknak.

2012. aug. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok

tapadás Gátlót rak rá? Lol. Nem csoda,ha leesik,tapadásElősegìtőre van szükség. Egyébként viccet félretéve,igaz,h van akinek nem bírja a körme, és egyszerűen ledobja. Nekem anyum csinálja ,4 hétig szoktam hagyni,de simán bírna még heteket,tehát nem is azért szedi le a 4.hétben,hanem mert ugye a lenövés csak meglátszik. Én nem tudom,de mindenkitől hallom,h leesik ,letörik.De ha jól van ráépítve,akkor nem szabadna leesnie. Ja meg olyanokat látok,h a szemem előtt a csaj leszedi a műkörmét. Hát az olyan sz@r is ,meg ahogy meg van csinálva..Szerintem is válts műkörmöst,ha az sem válik be(leesik),akkor inkább hagyd ,mert valószínű,h a körmöd nem bírja. És ez esetben ajánlottak a gél lakkok,most nemrég jöttek divatba:)

2012. aug. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!