Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a csaj szép?

Szerintetek ez a csaj szép?

Figyelt kérdés
[link]

2012. aug. 6. 20:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
95%
Hát a válaszok alapján másra számítottam. :O Nekem egyáltalán nem tetszik, persze nyilván nem ronda, de szépnek sem találom.
2012. aug. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
"Gyönyörű nő. Biztos nem magyar. Nálunk már ilyen sajnos nincs..." Te hol laksz?
2012. aug. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
szerintem nem szép...biztos agyon van sminkelve meg hát téll férfias az arca....
2012. aug. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
57%
"Gyönyörű nő. Biztos nem magyar. Nálunk már ilyen sajnos nincs..." Ez a hozzászólás böki a csőröm, egyenesen botrányos XDDD Öcsém, neked biztos van meleg beütésed. Férfi létemre mondom, hogy ha agyon lenne plasztikáztatva meg rá még 20 kg smink lenne rakva se kéne! És tudod mért nem? Mert egyenesen ocsmány :) A magyar lányok közül lehet találni jóval de jóval szebbeket. Ez valami beteg csontváz. A haja már nem is divatos, utoljára a 70-es években láttam ezt a stílust -.- Nincs mit rajta fogni se, csak lóg rajta az az üszök bőr. Egy-két képen még kancsal is, szóval nálam totál ellőtte az átlag alatti kategóriát is:D De ha ennél szebb nőt még nem találtál nálunk, akkor igazán sajnállak ember! Biztos sok csaj elutasított már, és már csak az ilyeneknél van esélyed xD
2012. aug. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat. :) Igazából csak azért kérdeztem mert nagyon hasonlítok erre a lányra és érkelt hogy mit gondoltok róla. Az utolsónak pedig csak annyit hogy ez a haj éppen most fog vissza jönni a divatba. Vagyis már vissza is jött csak ugye MO mindig le van kicsit maradva. :D
2012. aug. 7. 00:01
 16/23 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nem akarlak megbántani, de ez a haj ijesztő számomra... :))) Mármint egyszerűen borzalmas. Ha ez a divat, akkor bocsánat, de szerintem ne kövesd/kövessétek a divatot, mert ez max egy emos hülyegyereknek fog tetszeni. Az emosok meg mint tudjuk nem sokára megölik magukat !? :D Az igazi bombázó, gyönyörű nőket, sztárokat nézve külföldön sokkal másabb stílust képviselnek mind hajkoronát és ruhát tekintve. Ennek a haja olyan mint egy boci :D Kinek van már ilyen szuper menő haja megint, rajta kívül?? mert ilyet már rég nem láttam de tényleg:) Na jó 2005-ben talán :D lehet hogy divat volt, de ma már nem az, hidd el XD ma már ez a divat, ennek a csajnak a haját kedvelik: http://www.youtube.com/watch?v=Gj5L9SYhoSE (hogy miért ne vonjatok kérdőre, nekem nem igazán az ideálom, de már elég sok csajnak ilyen haja van... azért sztem ezerszer jobb mint ennek a csajnak az alul szőke-felül barna tarka haja xD)
2012. aug. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
ránéztem a képére és egyből lejött hogy francia. utána néztem csak meg a blogja nyelvét és bejött :D lány létemre is bele vagyok b.zulva a francia nőkbe szinte mindig tökéletesek
2012. aug. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

amúgy ha nektek egy ilyen arc férfias:

[link]


akkor:

[link]

2012. aug. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
ki ez az ocsmány sápadt cunci? :DDDDDDDD hu de csunya! megijedtem! HOL VAGYTOK SZÉP LÁNYOK? ez tényleg egy deszka fadarab, semmi nőiesség nincs benne. ez szép? na neeee még a szomszéd öregnéni is szexisebb hahahahahahahah
2012. aug. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
na kibukott a kultúra.. menj ki az utcára és keress egy agyonszolizott kacsaszájú plázaszökevényt és legyél boldog vele ilyen komment után jobbat úgyse érdemelsz
2012. aug. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!