Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen legyen a sminkem,...

Milyen legyen a sminkem, hajam, körmöm, ilyenek?

Figyelt kérdés

Nagyon izgulok! :D Szüleim bejelentették, hogy 20 év után végre összeházasodnak! :DD Annyira boldog vagyok! Én leszek a fő koszorúslány, esküvői tanú, apu kísérője, ilyenek, és vá :D Nincs semmi ötletem! Középmagas vagyok, fenékig érő csokibarna hajam van enyhe vörös fénnyel, a bőröm napbarnított, a szemem szürkéskék. Milyen ötleteitek vannak? Szép akarok lenni, hiszen mégiscsak a szüleim! :) Köszi előre is!

17l


2012. aug. 1. 18:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy a hajam tépett, elől kb. a a számig ér.
2012. aug. 1. 18:44
 2/4 anonim ***** válasza:
laza alkalmi konty, francia manikűr és nude smink, amivel nem hibázhatsz. A sminket persze még lehet turbózni, ha azt akarod, hogy jól látszódjon a fényképeken, mindenképpen kozmetikus fessen ki.
2012. aug. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szép akarsz lenni, menj el a kozmetikushoz és kérj alkalmi sminket. Nem drága és ő fixálja is.

Nem kötekedés, de nekem azt mondták tanú az lehet, aki nagykorú (18+) és van érvényes személyigazolványa.

2012. aug. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek! :) Tudjuk, de addig betöltöm, ősszel lesz esedékes az esküvő! :)
2012. aug. 2. 15:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!