Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon sovány...

Szerintetek nagyon sovány vagyok, vagy normális a test súlyom a magasságom és az életkoromhoz képest? ( Csak normális válaszokat! Köszönöm! )

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, 158-160 cm 43-45 kg. Ha nagyon soványnak találtok mit tanácsoltok h hízzak meg,mert akármennyit eszem nem látszik meg rajtam! :( jah és hozzáteszem nem vagyok deszka van mellem és fenekem is :D
2012. júl. 31. 13:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem 18 éves osztálytársnőm volt kb. ekkora, és 44-45 kg. Épp tökéletes volt szerintem.

Ha magadnak nem tetszel, és hízni szeretnél hízz. Ne mások véleménye számítson, magadnak tetszél, ez a lényeg! Az osztálytársnőm amúgy rendesen evett, sőt imádta a csokit, csak a családjában ez az alkat volt szokásos... meg ha sportolsz akkor le is dolgozol valamennyit. Sportolsz valamit?

2012. júl. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ja most nézem te még csak 15 vagy... akkor nem is kell erőltetni, mert szerintem idővel tuti hízol majd picit. :) Családodban milyen alkatok vannak? Anyud/tesód is ilyen?
2012. júl. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ht úgy vagyok vele h sajnos magamnak nem igazán tetszem ezért szeretnék hízni! Igen bicajozni meg futni de nem rendszeressen kb 1 7en kétszer :/
2012. júl. 31. 13:54
 4/12 A kérdező kommentje:
a tesóm másfél éves és fiú ugyh ....:D ht anyum is nagyon.. Még vékonyabb mint én,de ennyi idős korába ő nem volt sovány!
2012. júl. 31. 13:57
 5/12 anonim válasza:
én 13 éves vagyok 160 cm és 44 kg :) szerintem semmi baj a súlyoddal midenki úgy jó ahogy van :))
2012. júl. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat! :D
2012. júl. 31. 14:18
 7/12 anonim ***** válasza:

tudnál képet mutatni?

mert így könnyebb bármit is tanácsolni

2012. júl. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én is pont ennyi voltam 15évesen.A magasságodhoz képest pont jó
2012. júl. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem tudok sajnos képet rakni,nincs most net a gépemen,telóról vok!

Kedves utolso megkérdezhetem h most hány éves vagy?:)

2012. júl. 31. 15:44
 10/12 anonim ***** válasza:

én most 19 éves vok és 160 centi, 14 évesen én is 43-45 kiló közt voltam ... sőt még most is valamikor lefogyok annyira...a lényeg h most még nem tudsz mit kezdeni, nem fogsz hízni... majd egy idő múlva be fog indulni... nekem is kb 16 évesen elkezdődött az a folyamat amikro elkezdtem hízni és nem voltam annyira cosntos, tény h én akkor heti 5-6 alkalommal edzettem, rendszeresen sportoltam stb ... nem tudsz mit csinálni... majd egy idő múlva elindul ...de akkor viszont figyelned kell arra, hogy ne hízz olyan sokat, ugyanis én most 50-52 kiló között ingázok...és amikor fél évvel ezelőtt 45 kiló voltam jobban éreztem magam mint most, szal ne akarj hízni, én azt tanácsolom, max 2-3 kilót annál ne többet...én pl nagyon fáradékony vagyok emiatt, az utolsó dolog amit még szeretnék, hogy nekem azt mondták, hogy mindig úgy jó az ember ahogy jól érzi agát ... és ezt most nem a kinézetre értem, hogy tetszel e magadnak vagy sem :)

remélem tudtam segíteni :)

2012. júl. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!