Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan kell csalánlevélből...

Hogyan kell csalánlevélből készült főzettel leöblíteni a hajat?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam,hogy samponozás után tiszta vízzel öblíteném,utána pedig a csalánteával. De azt ki kell még utána öblíteni vízzel?

Köszönöm a válaszokat.


2012. júl. 29. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
azt nem tudom, de én most fogok diólevélből csinálni teát és azzal öblítem le a hajamat. én úgy csinálom, hogy kis darabokra tépem a levelet, és forró vizet öntök rá, majd hagyom fél óráig ázni és úgy öblítem le a hajamat. Utána már nem kell leöblíteni vízzel (akkor semmi értelme sem lenne).
2012. júl. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kitaláltam egy remek módszert a könnyebb "öblítés" és eredményesség érdekében.

Szedek egy nagy adag csalán levelet, eldarabolom, beteszem a turmixba és leöntöm kb 1-2 dl forró vízzel.

A víz mennyisége attól függ milyen sűrűségűre szeretném a turmixom.

Bevizezem a hajam, de akár meg is lehet mosni és ráöntöm a csalán "trutyi"-mat (ez a legkifejezőbb szó rá). Ráteszek egy zacskót vagy fóliát és becsavarom egy törölközőbe.

Rajta hagyom fél - 1 órát és hajat mosok.

Elképesztően puha lesz utána a haj.

Csak még arra kéne rájönnöm, hogy milyen gyakran használjam. :)

Remélem tudtam segíteni. :)

2012. aug. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!