Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalatok a push Up...

Mik a tapasztalatok a push Up betétröl?

Figyelt kérdés
Néztem a netem ezeket a betéteket és jokat irnak rola megemeli a mellet stb.. kiváncsi lennék rá igaz e és látványos e.. én kis melű vagyok ezért szeretném ha beválna..
2008. máj. 7. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:
A push up-os melltartóra gondolsz??? Én már 6éve olyan hordok, igaz nekem nagy a mellem, de nincs rossz tapasztalatom.
2008. máj. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

SZia ! Nem a push up melltartóra hanem külön ien betétröl is hallotam amit melltartóba kell rakni ha jol tom vagy nemtom.

[link]

ezen az oldalon van amire éngondoltam!A válaszod köszsönöm_:)

2008. máj. 7. 16:54
 3/3 anonim válasza:

Ha a melltartóba való betétről van szó, akkor el tudom mondani, hogy azzal növeli a mellnagyságot, hogy alulról megnyomja. Nagyobb mellűeknek is jó, mert formát ad a cicinek.

Szóval, mindenképpen jó.

2009. júl. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!