Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Új hajat szeretnék, de nem...

Új hajat szeretnék, de nem tudom, milyen legyen? Többi lent.

Figyelt kérdés
Kerek arcformához szeretnék új hajat, mondjuk tépettet (frufru-m van), de nem szeretnék reggel 3 órával hamarabb kelni, csak azért, mert be kell szárítani, hogy jól álljon. Olyasmit szeretnék, amit elég párszor átfésülni, és máris kész.. Szerintetek jól állna? Linkelnétek pár jó és reggelente könnyen megcsinálható frizuról képeket? Előre is köszönöm! :)

2012. júl. 27. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem vágass valami rövidet:

[link]


Én i valami ilyesmit szeretnék, ezt nem nehéz karbantartani, vagy legalábbis könnyebb, mint a hosszú hajat :)

2012. júl. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
ne halgass rá rövidet nehogy csináltass csak kövérítené az arcod ha van ízlésed ne rövidet mert senki nem fogja megdícsérni.. sztem ilyet csináltass a frufru hosszú szóval nem kell szenvedni vele és sokkal jobb ha nem egyforma hosszú [link]
2012. júl. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jaj utolsó, most kezdjem én is fikázni a te véleményed? Ugyanmár...


Mellesleg honnan veszed, hogy a kérdezőnek van olyan hosszú haja, hogy ilyen legyen? Amúgy meg ezzel sokat kell foglalkozni reggel.



Van ízlésem, csak úgy mellékesen megjegyzem.

2012. júl. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hosszút támogatom:)
2012. júl. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
uccsó vagyok...milyen az eredeti hajtípusod, mert attól is függ..:)
2012. júl. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kérlek ne vesszetek össze azon, hogy kinek milyen a stílusa/ízlése, annak úgy semmi értelme. Amúgy nem azért mondom, a rövid télleg jó meg minden, de valahogy nem az én stílusom :/. Namegpersze Anyu se engedné, hogy olyan húderövid legyen.. :P xd.. De azért köszi, hogy segíteni próbáltál ;) Vörös hajam van (nem olyan nagyonnagyonvilágosvörös, elég sötét színű) egyenes, és rövid frufrum van. valami ilyesmire gondoltam (nem szeretném befestetni, csak a fazonja tetszik) : [link]
2012. júl. 28. 15:24
 7/9 A kérdező kommentje:

És esetleg ilyesmit (kicsit hosszabban) : [link]

amúgy tépett hajat egyszerű csinálni? mármint reggelente elég ha megfésülöm, vagy 4-kor kell kelnem ahhoz, hogy normálisan álljon?

amúgy 12/L

2012. júl. 28. 15:31
 8/9 anonim ***** válasza:

kerek arcformához semmiképpen sem rövidet!

szerintem növeszd meg aztán max ki vasalod ha nem tetszik de a rövid hajjal több a baj.

2012. júl. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, előbb voltam fodrásznál, és most naaaagyon tetszik a hajam ^^. tényleg köszi :)
2012. júl. 30. 14:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!