Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A rossmannban kapni illólajat?

A rossmannban kapni illólajat?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyire jó a minőségük, vagy hol máshol lehet kapni?(interneten nem szeretnék rendelni)
2012. júl. 26. 07:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Van, Aromax márkájú, zöld dobozos. Kb. ezer forint egy üvegcsével. Ennél olcsóbb fajtát, olcsóbb márkájút ne vegyél, azok már szintetikus vackok. Az aromax minősége jó, attól függ mire kell. Illatosításhoz tökéletes, bőrápoláshoz is jó, de belsőleg ezeket nem használhatod, arra jobb minőségűek valók. De a dobozkájában van leírás is, hogy mire hogyan használható, mire kell figyelni.

Bioboltokban tudsz még körbenézni, de alaposan meg kell nézni mit veszel, sok bioboltos sóz az ember nyakára szemetet.

2012. júl. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dorka970614 ***** válasza:

Igen, multkor én is nézegettem, nagyon jó illatúak is voltak.

Nekem is van itthon pár db és elég tartósak már vagy 1 éve tuti megvannak és használom őket rendesen.:)

Egyébként lehet kapni kisebb gyógynövényes boltokban, patikában is láttam már.

15/L

2012. júl. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!