Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak szerintem lett csúnya a...

Csak szerintem lett csúnya a két Olsen iker?

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 24. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
igen, csak szerinted.
2012. júl. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem is elég érdekesek, ahhoz képest hogy tiniként még milyen helyesek voltak. persze plusz pár kilótól kicsit jobban néznének ki. szörnyen beesett az arcuk.
2012. júl. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tiniként nagyon szépek voltak szerintem. Irigyeltem is őket. Most megláttam ezt a képet. Nagyon vékonyak, meg ez a haj...
2012. júl. 24. 17:32
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
eddig se voltak szépek
2012. júl. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
csunyánk nem nevezném őket, inkább csak érdekesnek!
2012. júl. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sztem Ashley még mindig szépnek mondható, de Mary-Kate... (legalábbis remélem nem keveerm most őket xD) Hát... meglátszanak a magánéleti problémái. Úgy néz ki, mint a munkanélküli, agyonstresszelt, megfáradt 35 évesek.
2012. júl. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én sem értem mi lett velük,régebben kifejezetten szépek voltak. [link]
2012. júl. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szerintem az a durva, hogy mindketten kinéznek negyvennek, mary-katenek meg görbe a háta.
2012. aug. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

szerintem is csúnyák lettek, legalább is ahoz képest, amilyen szépek voltak régen...

régen én is irigyeltem őket, de most... talán jobb sminkkel, más hajjal és néhány plusz kilóval jobban néznének mi, most olyanok mint 2 öregasszony...

2012. aug. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!