Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 162 cm magassághoz nagyon...

162 cm magassághoz nagyon kevés a 47 kg? 22 éves vagyok.

Figyelt kérdés
2012. júl. 22. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:

sztem nem

én 167 vagyok és 50 kg

21L

2012. júl. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
"Kedves Hölgyem! Az Ön testtömeg-indexe alacsonyabb a normálisnál."
2012. júl. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az előnye, hogy nyugodtan ehetsz amit akarsz :) nem baj az se ha megy fel pár kiló, de így is jó vagy sztem
2012. júl. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
na, ilyen hülye kalkulátorra ne hallgass
2012. júl. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez már betegség a neve bulimie:)
2012. júl. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A bulímia, hogy jön ide? Semmi köze ahhoz, hogy valaki vékony. Kérdező, szerintem kevés, de te látod magad a tükörben. Ha bizonytalan vagy, kérdezz meg valakit.
2012. júl. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
minimum 52-53 kg-nak kell lenned kérdezö :)
2012. júl. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem tök oké. Én is ugyanennyi vagyok, és a korom is stimmel. :D:D Mintha én lennék. :D És részemről biztos nem vagyok kórosan sovány, akármit is mondjon - az egyébként eléggé értelmetlen - BMI. De szerintem ha tükörbe nézel úgyis látod. Van feneked, melled? Ha csak lezán állsz, látszanak a bordáid? Ha igen, akkor 1-2 kilót nem ártana felszedni, mert egy kevés zsír azért kell a vitaminok felszívódásához pl. (saját tapasztalat, szívás ha betegség idején nem tudsz miből fogyni)

A bulimiát meg észreveszi sztem az ember, de okééé... egy ismeretlen válaszoló biztos tud róla, hogy hánytatod magad pl. xD

2012. júl. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is rendben van!
2012. júl. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!