Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen alakú a fejem? Milyen...

Milyen alakú a fejem? Milyen haj állna jól?

Figyelt kérdés

linkjeljetek, légyszi..

15/l

[link]


2012. júl. 19. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ovális fejforma,ennek a típusnak szinte minden jól áll,de vigyázni kell mert épp ezért könnyen összenyomható,vagy túlnyújtható...:/
2012. júl. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bratilla ***** válasza:
Nekem így elsőre kissé hosszúkásnak tűnik az arcod. Olyan frizurákat keress, amik kerekítenek rajta. Mondjuk göndör, vállig érő?
2012. júl. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez? :)

[link]

[link]


De ha nem akarsz ilyen rövidkés hajat (pedig szerintem ez állna jól), akkor is változtasd meg! A mostani, középen elválasztott frizurád nagyon keveseknek áll jól.

Igaz, hogy elég kicsinek tűnik a homlokod, de azért megpróbálkozhatnál mondjuk egy frufruval! :)

Vagy ne középen, hanem egyszerűen oldalt válaszd el:

[link]

Ha nem akarod levágotni, akkor szerintem tépesd meg! :) Nekem is meg van, és dúsabbnak tűnik a hajam, illetve kissé hullámosnak. Persze néha nem áll a legjobb helyen, de azért van a hajsütővas :D

[link]


Szerintem majd vigyél képet a fodrászhoz, úgy könyebben dolgozik. :)

A mostani hajad nagyon rossz, mivel elég unalmas. Igazából nekem is ilyen szög egyenes lenne, de van egy kis oldalfrufrum + meg is van tépetve... Meg persze néha besütöm, vagy vannak azok a tipikus fortélyok, hogy vizesen befonod, és akkor hullámos lesz, stb...

Azt ajánlom, hogy mindenféle képen változtasd meg!

Majd linkelsz képet az új frizurádról? :)

2012. aug. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!