Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok rólam? (kép)

Mit gondoltok rólam? (kép)

Figyelt kérdés
külső, kisugárzás, mindent ami eszetekbe jut [link]
2012. júl. 16. 21:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Olyan kis kobold fejed van.
2012. júl. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Egész jólnézel ki:),csak ezt az övet felejtsd el mert nagyon prosztó:D 19F
2012. júl. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

szerintem aranyos vagy de a hosszú haj tényleg nem áll jól :( én a helyedben levágatnám :-)


de ez csak az én véleményem:)

2012. júl. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
87%
Na nehogy levágasd a hajad! Szép, ahogy Te is. Szerintem. :)
2012. júl. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Az öv az tényleg nagyon telepi, a felsőd csitris. Nem menő, ha a hasad kilóg a felsőd alól, épp ellenkezőleg, nagyon gáz. Amúgy arc: 10/9 (egész helyes) alkat 10/8 (ha meg vagy vele elégedve, ne változtass rajt, mert jól áll). Összességében egész helyes lánynak tűnsz, csak az öltözködési stílusodon kéne korrekciót végrehajtani.
2012. júl. 31. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan kis kobold fejed van" Aztapi.csa :DDD xDDD Az ilyen hszekért éri meg ide feljönni xDD


Am.nem bántásból,de hidegenhagyos tipus vagy nekem. 18/F

2012. júl. 31. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"Mit gondoltok rólam? "


Húúú.....Öszíntén....Legeslegelőször amikor megláttam képet és melletted az ágyat szóval.....összekombináltam a kettőt. :) :) De most tényleg.......:)


Vagány, bevállalós, szókimondó csajszinak tünsz.

Ami kifejezetten tetszik rajtad az a hajad. Rendkivül erotikus.

Öltözködés: Illik a személyiségedhez, bár nekem az öv az tényleg kicsit túlzás. A felső az talán túl "sablonos" a vagányabb nadrághoz képest.


Kép: A póz, a testtartás jó, viszont az arckifejezésed előnytelen. Ezért írtak talán negatívabb kritikákat a válaszolók. Ennél Te sokkal szebb vagy. (és ezt egy amatőr fotós irja) :)

A kép alapján elég alacsonynak tünsz, úgyhogy ebből itélve a modellkedés az nem lenne nyerő számodra.


Remélem elég kimerítő volt számodra a válasz. Bár egy kép alapján tényleg nehéz véleményt mondani.

Szóval több kép jobb lenne. Ha gondolod jöhet priviben is.....:)

2012. júl. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ja! És legközelebb rámolj jobban össze fotózás előtt. :)
2012. júl. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ez a kép unokatesómnál van és az egész "ruha kollekció" is az övé :)
2012. júl. 31. 12:40
 20/20 anonim válasza:
Szerintem szexi vagy.
2012. nov. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!