Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány éves korban borotváltad...

Hány éves korban borotváltad le a combodat?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy epilálom a lábamat, de csak térdig, mert anyukám azt mondta, hogy ne szedjem le a combomról a szőrt, mert meg fogom bánni, erős, sötétebb szálak nőnek vissza majd. Engem ez nagyon zavar, mert sötét, makacs szőrű. Ahogy csak tudom, úgy takarom. És szerintem vicces, hogy térdig semmi, felette dzsungel....de anyának csak igaza van. Mit javasoltok?

#comb borotválás
2012. júl. 15. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
én nem borotválom, bár nekem szőke a szőr. Edetleg kiszőkíthetnéd.
2012. júl. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem borotváltam, és nem is fogom. Valahogy elég fura lenne. Nem tudom...
2012. júl. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én sose, mert ott szinte nincs is szőröm. :) De ha neked kell, akkor szerintem borotváld...
2012. júl. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem gyantázd. Sokáig sima és ritkulni fog
2012. júl. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Térdtől lefele gyantázom a lábam, máshol nincs rajta szőr.
2012. júl. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

: D Most én is néztem, mivel életemben még eszembe sem jutott combon szőrteleníteni, de ahogy olvasom nem csak én nem szőrtelenítek ott.

Szerintem ha látszik és zavar, akkor gyanta illetve epillátor, és akkor ha mindig idejébe szőrtelenítesz nem lesznek gondjaid vele:)15L

2012. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Soha nem borotvaltam. Epilalni szoktam, de nagyon ritkan kell, kb harom havonta. Nekem az epilalas szinte kiirtotta mindenhol a szoromet, nagyon ritka es gyenge szalak nonek, mar evek ota csak epilalok es egyre ritkabban van ra szukseg.
2012. júl. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én sem borotváltam még soha a combom,de mást sem csináltam vele,mert szerencsére nekem sem annyira feltűnő,szóval én is csak a térdemig szőrtelenítek. Csak akkor szedd le,ha tényleg zavaró,de akkor is inkább epilátorral vagy gyantával,borotvával semmiképpen.

20/L

2012. júl. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy darabig én se szedtem le mert nem foglalkoztam vele, de aztán valahogy egyszer úgy láttam mintha nagyon szőrös lenne, lehet erősödött vagy kinőtt vagy rosszul esett rá a fény és akkor leszedtem, azóta meg csodák csodája szinte nem is látszik.Mikor leszedtem 14 voltam mostmár 15. És nekem anya sose szólt bele, de szerintem ha téged is bánt szed le nyugodtan.. nekem anya még az elején azt mondta hogy ne is szörtelenítsek egyáltalán mikor olyan 11-12 voltam, de én úgy éreztem hogy elég erős volt, zavart és megbeszéltem vele.. mostmár nem foglalkozik azzal hogy mit, mivel szőrtelenítek..
2012. júl. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem gondoltam volna hogy ennyien nem szőrtelenítik a combjukat :D más kérdésnél pedig a legtöbben furának találták, ha valaki nem szőrteleníti a combját...

én 14 éves koromban gyantáztattam le először (előtte csak térdig, de akkor még borotváltam), nem vagyok chubakka, nem azért :) szőke hajú vagyok, szóval szőkék voltak a szőrszálaim is a combomon, de engem zavart. 1 hónapja gyantáztattam a teljes lábamat, azóta a térdem alatti részt még egyszer le kellett gyantáznom, a combomon viszont még mindig semmi szőr, úgyhogy mondhatom azt, hogy nekem szépen kiritkult tőle :) pedig még csak 1 éve gyantáztatok :D (15 vagyok)

2012. júl. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!