Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A magasságom miatt fejletlenne...

A magasságom miatt fejletlennek, gyerektestűnek nézek ki. Mit lehet tenni, hogy ne nézzek ki ilyen hülyén?

Figyelt kérdés
Rövid karok, kicsi vállak, rövid lábak jellemeznek, 160 cm magas vagyok. Magassarkú sem segít, mert akkor is látszik, hogy a karjaim milyen rövidek. És ne nevessetek, de szinte olyan a fejem a testemhez képest, mint egy Bratz figurának (aránytalanul nagyobbnak néz ki). Erre van valami megoldás, mert zavar a dolog.. Valami nyújtógyakorlatok v vmi?
2012. júl. 8. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen az alkatod, ezen nem tudsz semmivel sem változtatni. Hány éves vagy? Ha fiatal akkor még nőni fogsz, ha nem akkor már ideje beletörődni hogy ez van.

Mondjuk én is csak 162 cm vagyok és mikor husisabb voltam hasonlóan éreztem... most csak 45 kg vagyok és mintha megnőttem volna:DD Az összhatás egész más. Vékony-alacsony nem olyan vészes.

2012. júl. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyujtógyakorlat persze :D... Szerintem menj el kondizni de ugy komolyabban, hogy izmos legyél, mert akkor kicsit megnő a tested és nem leszel aránytalan, viszont szép feszes leszel nem hájas mintha csak ennél és ennél. Szóval hajrá, menjél edzeni szépen.
2012. júl. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A feszességgel már egy ideje nincs gond, igyekszem kihozni magamból a legjobbat. 48 kg vagyok.
2012. júl. 8. 17:05
 4/4 anonim ***** válasza:
nem is mondtam h kövér vagy....csak h kezd el edzeni hgy izmos legyél és akk nm leszel aránytalan...
2012. júl. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!