Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol tudnék ilyesmi bikinit...

Hol tudnék ilyesmi bikinit venni, és kb. mennyiért?

Figyelt kérdés

Hol tudnék ilyen bikinit venni? Mennyiért? Szerintetek kínaiban találok? Vagy fehérnemű üzletben? Melyik a jobb,a pántos vagy pánt nélküli? Megtartják a mellet,és nem csúsznak le?

[link]


2012. júl. 8. 00:17
 1/2 chooseyourdestiny ***** válasza:

kínaiban biztos van de sztem akárhol

a rózsaszínhez hasonlót a tescoban láttam

hááát nekem olyan van ami nyakba akasztós pántos de le lehet róla venni szóval lehet pánt nélküli is de vízben eléggé kinyúlik és csúszik le szóval én inkább pánttal hordom

2012. júl. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem olyan fazonú van, mint a legalsó sor középsője. Nincs nagy mellem (75B), amíg parton vagyok/sétálunk, stb. nincs is vele gond, megtartja a mellem, viszont vízben, labdázás közben már sikerült villantanom ugrás közben. xD Szóval azóta inkább pánttal hordom. :P
2012. júl. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!