Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha kitaláltam egy arckrém...

Ha kitaláltam egy arckrém receptet és azt szeretném forgalomba hozatni honnan induljak el?

Figyelt kérdés

Ilyenkor kell szabadalmaztatni, vagy elég lesz csak az áruvédjegy? Milyen gyártási körülmények kellenek ahhoz, hogy bolti forgalomba lehessen hozni?

Minden érdekel, főleg az első lépések, még soha nem foglalkoztam hasonló dologgal, de ezt nem akarom veszni hagyni.


2012. júl. 7. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Meghatározott számú laborkísérletek kellenek először is. Ha ezek megfelelnek,és engedélyezik a gyártását,akkor léphetsz tovább. De ez több évbe is beletelhet.
2012. júl. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezek mindenképp szükségesek? Hol találok olyan helyet ahol el is végzik?
2012. júl. 7. 15:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Van sok-sok milliód?


Mert az kell hozzá elsősorban.

2012. júl. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha tényleg több millióba kerülne míg forgalomba jut akkor nem foglalkoznék vele. Amúgy van aki támogatja az ötletet, anyagilag is.
2012. júl. 7. 15:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Hidd el, több millióba kerül.


És mint írták, évekbe telhet. Nem mellesleg, lehet, hogy már ki van találva, csak te még nem hallottál róla.


Amúgy vegyész vagy? Vagy hogy találtad ki a receptet?

2012. júl. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egy vegyész segítségével :) Enyém az alapötlet, ő pedig "összerakta", hogy tuti működjön. Nem meggazdagodni akarok belőle, csak évek múlva szerintem jól fog jönni egy kis plusz kereset amiért nem kell dolgozni :) De ez a legjobb eset :)
2012. júl. 7. 16:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Penz kell hozza, meg penz es penz.
2012. júl. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!