Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Körömprobléma. Mit tehetnék?

Körömprobléma. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nos, mióta az eszemet tudom rágom a körmöm. Voltak időszakok mikor megfogadtam, hogy elég volt abba hagyom, de mindig jött valami (idegeskedés stb) ami miatt lerágtam. Most kb. 1hónapja ismét elhatároztam, hogy nem rágom le, be is festettem, mivel így nem rágtam le eddig. De 2-3napja azt vettem észre, hogy ahogy nő a körmöm, a kinőtt köröm rész elfehéredik és egyszer csak hogy is mondjam érhetően, megpuhul a kinőtt köröm, nagyon is és kilyukad. Ahonnan már látványosan látszik, hogy nő a köröm, amikor az ujj nagyságában van, nos az a rész. Lehet idétlenül hangzik, de ilyen még sosem történt velem és persze, hogy pont most mikor épp leszokóban vagyok a körömrágásról... Nagyon bosszantó és elszomorító. Tudom, hogy vannak körömerősítő lakkok, de eddig sehol sem találtam. Ha valaki tud akármivel is segíteni, vagy megértette amit mondani szerettem volna attól várnék pár tanácsot! Köszönöm:)

2012. júl. 6. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Félbe vágott, levétől kinyomott citromban forgasd bele a körmeidet, az erősíti.
2012. júl. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát eleinte vágd rövidre, hátha megerősödik.

Vegyél valami haj és körömvitamint, mert ha belsőleg nulla vagy, akkor nem lesz egészséges a köröm.

Körömerősítőt meg akármelyik drogériában találsz, vagy Avonban is akad szerintem.

Ha nem javul, akokr kérd ki egy manikűrös tanácsát szerintem.

2012. júl. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!