Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Képet nem rakok fel. De az...

Képet nem rakok fel. De az adatokról szerintetek lehetnék kifutó vagy fotómodell? 168cm,33 ruhaméret, homokóra alakom van, nem vagyok csúnya. A mellemkörül 80cm, a derekam 65cm, a csípőm pedig 81cm. Ezzel lehetek vagy még foggyjak?

Figyelt kérdés
2012. jún. 30. 15:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nőni kell, sztem fogyni is egy kicsit. Amúgy nem nagyképű szerintem, a modelleknek úgyis csúnyácska arca van :D
2012. jún. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
nem minden modellnek. 33-as ruhaméret? ezt elírtad? kifutómodell nem lehetsz, 168s magassággal, oda minimum 175 kell. fogynod lehet hogy kell. fotómodell talán lehetsz, ha tényleg különleges, karakteres arcod van. amúgy hány éves vagy?csak mert az egyik kommentedben láttam, hogy 8-9 centit talán még nősz.
2012. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
170 cm alatt szinte sehol nem keresnek modellt, így csak arcmodellnek vagy katalógusfotózásra alkalmaznának. Ha a katalógusfotózás pl egy fehérnemű magazin is megteszi, akkor ne add fel.
2012. jún. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Hoppá de elírtam tényleg. 16 éves vagyok.
2012. jún. 30. 18:01
 15/23 A kérdező kommentje:

Ha minden modell csúnya akkor én kivétel leszek mert sokan mondják, hogy nagyon szép vagyok.

És esztse nagyképüségből mondom.

2012. jún. 30. 18:06
 16/23 anonim ***** válasza:

16 évesen nem valószínű, hogy még 8-9 cm-t nőni fogsz.

Sajnos túl alacsony vagy.

2012. jún. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Bele törödőm, hogy nem lehetek kifutómodell. De majd akkor jelentkezek fotómodellnek ha az egyáltalán lehetek. Kösz a válszokat:)
2012. jún. 30. 19:55
 18/23 anonim ***** válasza:

81 csipő,és 65 derék? ez nem homokóra alkat,hanem inkább egybe alkat.....

igazán lehetne szélesebb csipőd a vékony derekadhoz :D

és 168cm? aaa alacsony!

nem tudom,ha megnyerő vagy akkor lehet esélyed.

2012. jún. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Semmi esély, bocsi.

16 évesen nem valószínű, hogy nőni fogsz még annyit. 14 év alatt még elmenne ez a magasság, 14 év fölött megkövetelik a legalább 173 centit. Kifutóra sok helyen 178 kell.

Kilóban ehhez 50. A derekad is messze van az ideális 60tól azért...

És őszintén szólva ha kifutóra nem vagy jó, akkor nagy valószínűséggel semmiféle modellnek nem kellesz, úgyhogy nagy reményeket és pénzt biztos nem ölnék a dologba.

Ha mindenáron ez a vágyad, keress egy megbízható ügynökséget, aki fotómodellekkel is foglalkozik, küldj nekik képet, és ha ingyen megcsinálják a portfóliódat, akkor van esélyed. Ha pénzt kérnek, akkor csak le fognak húzni.

Fogyni meg felesleges, modellségen kívül nem sok értelme van csontsoványnak lenni. :) A való életben többre mész vele, ha szimplán csinos vagy, mint modellalkat.

2012. júl. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válszokat:)
2012. júl. 1. 15:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!