Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem tudom mit csináljak a...

Nem tudom mit csináljak a barátnőmmel. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Na az a gond hogy van 1 baráti körünk ahol elvagyunk csak valami miatt elkezdték cikizni a barátnőmet. Igazából ilyen kisebb dolgokkal cikizik de sűrűn és már sírt is miatta stb... Ő 154 cm és 60 kg volt a sok cikizéstől elkezdett fogyókúrázni leadott 6 kg most már csak 54 kg de 2 hét alatt adott le annyit és féltem hogy baja lesz így leállítottam de még mindig csúnyának érzi magát stb.. hogyan adjak neki önbizalmat?

2012. jún. 29. 22:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Amúgy mind a ketten 14 évesek vagyunk és attól érzi magát még csúnyának hogy nekem volt már 3 barátom neki meg egy sem.
2012. jún. 29. 22:20
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

hát tudod, talán ez a videó segíthet rajta (remélem tudtok angolul... én 14 évesen tettem le a felsőfokút de nemtom ti hogy vagytok vele)

http://www.youtube.com/watch?v=menu3Ndv4UU


Aztán persze ha dicséred olyan testrészeit amin ha mondod akkor nem hangzik úgy hogy hazudsz... pl a szeme hogy neked mindig is tetszett a nagyon szép szeme volt meg ilyeneket mondj.. persze tényleg úgy hogy ne hazugság legyen.. pl csak nem mondhatod hogy szereted a szép, lapos hasát vagy valami ilyen baromságot...


remélem segítettem

2012. jún. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
ja és még valami... a 6 kiló két hét alatt nem túl durva... nem lesz tőle semmi baja kivéve ha koplalt
2012. jún. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
keressetek más barátokat
2012. jún. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen koplalt azért féltetem, mondtam neki hogy szólhatok nekik hogy ha nem fejezik be akkor felejtsenek el minket de ő nem engedi mert jól érzi magát velük csak néha már túl sokat kap
2012. jún. 29. 22:45
 6/8 anonim ***** válasza:
154 centihez jó az 54 kiló. Ne engedd ennél tovább fogyni!!! Aki cikizi, azzal ne foglalkozzatok!!!
2012. jún. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De igein is szólj a barátaitoknak, hogy ezt nem kéne vele csinálni, egyébként is biztos vagyok benne, hogy ti is tudnátok cikizni őket (ez nem feltétlenül jelenti azt hogy ti is csináljátok). És a barátnőddel próbálj beszélni, hogy ez így nem jó (gondolom nem mondtam újat) és hogy nem kell velük foglalkozni, lesz nekik is még problémájuk.
2012. júl. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ebben a baráti körben mindenki más veszettül tökéletes? (Ha igen, örüljenek a szerencséjüknek, és hagyják békén a kevésbé szerencséseket, ha nem, akkor meg foglalkozzanak a saját hiányosságaikkal.)
2012. júl. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!