Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elég kicsik a melleim, nincs...

Elég kicsik a melleim, nincs valami ötletetek a természetes növelésére?

Figyelt kérdés
Ételekre, krémekre, valamilyen testmozgásra gondoltam. (bunkók kerüljenek)
2012. jún. 28. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
mennyi idősvagy?
2012. jún. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vannak ilyen push-up melltartók amivel lehet kicsit csalni.hízlaló kaják pl
2012. jún. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, tudom, hogy még fog nőni, de alig van meg 70 A-s a kosaram. hízlaló kaják nem annyira jók, bár sportolok, nem vagyok kövér, de nem akarok elhízni.
2012. jún. 28. 10:38
 4/9 anonim ***** válasza:
vannak olyan ismerőseim akik 18-19-20 évesek és 75/A nekik. 21-23 éves korig nő a nők melle és persze terhességkor is megnő hidd el inkább kisebb legyen mint nagyobb mindenki azt bámulja és sok vele a gond.
2012. jún. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ekkora marad, de lehet hogy nőni fog még, nem lehet előre megmondani. Talán túl vékony vagy, és ha híznál menne oda is. Viszont ha fogysz, onnan fog először lemenni.

Sok nő inkább szeretné hogy kisebb legyen neki mert sok mindenben hátráztatja őket.Nyugi, olyannak teremtett Isten, amilyennek jó vagy :) Ne akarj nagyobb melleket. Biztos azért teremtett ilyennek Isten, mert te így vagy szép ;)

2012. jún. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A szilikon mennyire számít természetes megoldásnak? Mert nem nagyon van más. Az összes ilyen mellnövelő kapszula kamu. Nem lehet természetesen megnövelni a melleket. Ha lehetne mindenki D-s kosarakkal szaladgálna.
2012. jún. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szex (ezt nem bunkó hozzászólásként írom, hanem komolyan)
2012. jún. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
dörzsölgesd citromlével. nem hittem benne én sem, de egy hónap alatt 1 kosárnyit nőtt a keblem. csak ajánlani tudom mindenkinek!
2012. jún. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Friss citrom préselt levével?
2012. jún. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!