Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most 14mmes a fültágítóm de...

Hmm89 kérdése:

Most 14mmes a fültágítóm de 20milist szeretnék mivel tágithatnám tovább?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
van erre a célra csiga fültágító
2012. jún. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát gondolom ha ilyet kérdezel, akkor nem nagyon van pénzed fültágítóra. Én nagyon egyedi találmányom, hogy radírból vágtam ki egy kört, körberagasztottam, és azt raktam a fülembe. (Minimum 1 cm vastag radír azért kell.) Tulajdonképp jó is, mert a radírra szép mintákat lehet rajzolni, és ha ügyesen csinálod meg, akkor jól is fog mutatni. :D
2012. jún. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem az érdekel hogy tágeszt miből kell csinálni hanem hogy mivel tágithatnám fel 20asra a 14milis fülemet :D tágeszem az van csak ötlet nincs
2012. jún. 26. 09:23
 4/6 anonim ***** válasza:

??????????????

Szóval van egy 14 és egy 20 mm-s tágeszed, a 14 mm-s bent van a füledben.

Eddig jól értelmezem?

Tehát kell valami sz*r, amit közben beleraksz a füledbe, ergó akármit is raksz bele, fültágítóként fog funkcionálni. Vagy hogy gondolod ezt az egészet?

2012. jún. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
valami olyan dolog kellene amivel egyből 20milire tudnám tágítani
2012. jún. 26. 22:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz magadnak, nem tágítod egyből 20 milire. Nem is lehetséges szerintem. Ha mégis sikerül, jó esélyjel kifordul, azt meg baromi nehéz helyrehozni. Nekem is ki volt fordulva, sok hónap volt, mire helyrejött.
2012. jún. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!