Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy "bunkóságna...

Miért van az, hogy "bunkóságnak" van beállítva, ha nőt kérdezünk meg az életkoráról, testsúlyáról?

Figyelt kérdés

A kérdés egyértelmű, értelmes válaszokat várok.

Én csak azt nem értem, hogy miért veszik a nők bunkóságnak, ha megkérdezzük tőlük, hogy hány éves vagy és/vagy mennyi a tömeged.

Elméletileg ugyanúgy (értelmes) emberek nem?


2009. júl. 7. 17:40
 1/8 anonim válasza:
100%
Nőből vagyok, de soha nem zavart a korom és a súlyom. Én nem gondolom, hogy bunkóság ha megkérdezik. Szerintem problémának a nagyon hiú hölgyek tartják, hiszen szeretnének fiatalabbnak és sudárabbnak látszani a koruknál, s nem szeretnek szembesülni a tényekkel. Hiszen olyan jó fiatalnak szépnek férfiaktól körberajongottnak lenni 37/N de csak 27-nek érzem magam ;D
2009. júl. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes mert engem sem zavar ha megkérdezik és nem találom bunkónak.és nem is tudom honnan jött ez.viszont ebből kifolyólag már én sem merem megkérdezni a a fiúkat hogy hány évesek vagy hogy hány kilóak.ez viszont nálam azért van mert félek h azt hiszi akarok tőle valamit

20/L :?)

2009. júl. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
engem zavar ha megkérdezik h hány kiló vagyok..mert szégyenlem a súlyomat pedig nem nézzek ki annyinak.sokkal több kg vagyok mint nézek ki..
2009. júl. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

17/F

2009. júl. 7. 18:58
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

énsem szégyellem se a koromat se a súlyomat, de sztem azért van az amit írsz, amit felettem is írtak, h sok a sülye, de egyáltalán nemnézki annyinak.

ilyesmi lehet a korral is, h köztudott ugye h a nők nemszeretnek megöregedni, namármost van mondjuk egy 45 éves nő, de kinéz 35-nek, akkor az neki biztos szívfájdító h 45-öt kell mondania, merthát az a valós, de közben akár 35 is lehetne, mert úgy néz ki.

2009. júl. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez a vicc, h most mindenki beírta a korát.. És a testsúllyal mivan??!

Én pl. nem szeretem amikor arról faggatnak hány éves vagyok.. Mert amikor elmondom mindenki fal fehér kb. És Úristen én sokkal többnek hittelek.. Azt meg végképp utálom amikor megkérdezik hány kiló vagyok.. Mert én úgy érzem mintha arra célozna evvel, h fogyhatnál pár kilót!

De ha kérdezik persze mindig válaszolok, csak kellemetlen néha..

16/L 56kg.

2009. júl. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
se a koromat se a testsúlyomat nemírtam le, de ha ez hiányzik ahhoz h igaz legyen amit írtál, előttem szóló, akkor leírom. 24 éves, 53 kilo.
2009. júl. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A nők legtöbbször nincsenek megelégedve a testsúlyukkal ezért nem akarják elárulni. Nőket nem szabad ilyesmiről kérdezni, mert rosszul esik nekik. Ők egyszerűen mások, ezt tudomásul kell venni.

A korát meg lehet kérdezni, de egy bizonyos kor után már nem szivesen mondják el azt sem a legtöbben. Ez mindig így volt, hölgyeket nem kérdezünk a koroktól és nem hozzuk szóba.

Persze, fiatalon elmondják, de egy 30 feletti, 40es, 50es nő már nem szivesen beszél erről. Rosszul esik neki, ha szóba kerül.

2009. júl. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!