Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti a facebook-ra általában a...

Ti a facebook-ra általában a magatokról jobban sikerült képeiteket válogatjátok össze (nyaralás, stb)?

Figyelt kérdés
Szelektáltok aszerint, hogy melyiken hogy mutattok, vagy nem az a lényeg, hanem az élmények, amik a képen vannak?
2012. jún. 23. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Facebookra inkább olyat raknék, ahol jól mutatok.
2012. jún. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerinted ki az, aki rosszul sikerült képet posztol ki magáról akárhová??...
2012. jún. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem érted a kérdést. :D Nem úgy gondoltam, hogy direkt rosszul sikerült fotókat, hanem hogy csak a különösen jókat (előnyös póz, stb.) rakjátok fel? Ennél jobban nem tuddom elmagyarázni. :D
2012. jún. 23. 11:47
 4/6 A kérdező kommentje:
*tudom
2012. jún. 23. 11:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Én próbálom a jobbakat kiválogatni. De nem csak a legtutibb képet rakom ki, mert akkor alig lenne 1-2 képem.
2012. jún. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a lényeg én vagyok a képen, a legjobbakat rakom ki.

Ha valaki fontos személlyel vagyok, akkor nem baj, ha kicsit béna.

Ha meg nem is én vagyok a lényeg, hanem a hely vagy ilyesmi, akkor hacsak nem extrán nyomorék kép rólam, kiteszem gond nélkül. :D Az ismerőseim láttak zömében élőben, úgysem tudom őket megtéveszteni csilli-villi képekkel. :D

2012. jún. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!