Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Essence vagy NYC (körömlakk)?? Tapasztalatok?? Melyiknek szebb a színe?? Milyen körömlakkot használtok jelenleg?

2012. jún. 14. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:

NYC nekem nagyon nem vált be. Még 2 rétegben is csíkos volt,aztán másnapra le is kopott,meg alapból neem..Egyetlen jó előnye hogy gyorsan szárad.

Essence sokkal inkább akkor,a 2 végű körömlakkja pl egy rétegben is meseszép színt ad!

2012. jún. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Essence pàrti vagyok en is.
2012. jún. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És mi a véleményetek a Maybelline-ről?? Melyik a legjobb/melyiket szeretitek a legjobban a 3 közül??
2012. jún. 14. 23:31
 4/7 anonim ***** válasza:

maybelline. Gondolom arra a kisebbre gondolsz ha az árat nézzük,pontos nevét nem tudom. Na abból kéket vettem az gyönyörű,de vettem már 2x(sajnos elfejtettem hogy megvan)egy sötétlilát ami szintén 2-3 rétegnél is fénybe csíkos,szar a fedése. Szóval árához képest még mindig essence.

Catrice-nak pl jó a fedése számomra de 1-2 nap volt csak a tartóssága eddig az összes színének,nekem az se jött be annyira:/

2012. jún. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem van 3 Maybelline Colorama ha arra gondoltok, de az összes csalódás volt :( Rossz minőség, nem fed rendesen több rétegben sem, csíkoz, lassan szárad... Mondjuk én meg pont a NYC-et ajánlottam volna. Egy Essence-m is van, de az meg hamar beszáradt. Nézelődj itt: [link]
2012. jún. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy Essence lakkom van, feketének vettem (még3rétegben is max.szürke lenne, HA)rá van írva, hogy 30s alatt megszárad. 1 rétegben, 1óra száradás-szárítás (kb1/2óra után hajszárítóval estem neki)után is szó szerint lemászott a körmömről...
2012. jún. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
7 db Essence lakkom van és 1db NYC , szerintem Essence-t vegyél nekem jobban tetszik és még olcsóbb is :)
2012. jún. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!