Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Mertek kezdeményezni...

Fiúk! Mertek kezdeményezni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Ha megláttok egy modellalkatú, természetes (kevés smink, nem szolis bőr, műköröm mentes), szép (relatív) lányt egyszerű, elegáns öltözködési stílussal oda mentek hozzá mielőtt le csap rá más, vagy "áh ennek úgy se jönnék be" alapon inkább meg sem próbáljátok a dolgot?

Duci és/vagy csúnya és/vagy közönséges lányok mindig pasikkal vannak a szórakozóhelyeken én meg egyedül ülök a pultnál, vagy a nálam jóval szebb barátnőmmel, akit szintén nem szólít le "senki"..Állítólag nagyon sokan megfordulnak utánam, megbámulnak..de nekem ez nem tűnik fel, mivel nem erre figyelek.

Főleg csak az idősebb korosztály, illetve a csúnyább kategória mer leszólítani ami elég önbizalom romboló (az idős férfi közeledése sokkal zavaróbb), de ezt nagyon sokszor hallom másoktól is.

Miért van ez?


23/l



2012. jún. 11. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok pasiban sokáig élnek a nem éppen elegáns visszautasítások és ahogy mondod egy szép lánytól még jobban "félnek" Adj jeleket a pasik felé, szemezz velük, mosolyogj rájuk akkor aki nem annyira puhap.cs az már kezdeményezni fog.
2012. jún. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ezt sajnos gyakorolnom kell..hiába az adottságok, totál zavarba tudok jönni egy ilyen szituációban..:) Sajnos egyébként én is így gondolkozok, ha meglátok egy helyes pasit rá sem merek nézni, mert úgyse jönnék be neki..blabla :/ Ördögi kör..:)
2012. jún. 11. 15:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen ez sajnos ilyen, te sem mersz ránézni a pasira, ő sem rád mert hát úgyse jönne össze. Közben meg mindketten odáig vagytok egymásért...:)
2012. jún. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ahhh remek..:) kicsit már unom a szingliséget..akkor megpróbálok majd valahogy erőt venni magamon..:)
2012. jún. 11. 15:42
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mernék oda menni
2012. jún. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Sokan a visszautasítástól félnek. Azt gondolják, hogy: "Á biztos, hogy lefog rázni valamivel!" vagy "Neked is csak arra kellenék!" vagy ami nagyon felháborító tud lenni az az, hogy "Ti pasik mind egyformák vagytok!" Na és akkor meg csodálkozás van jobbra-balra, mert nem akar velük senki se szóba állni? Komolyan mondom! Van egy pár csaj, aki topmodell alkatával azt hiszi, hogy körülöttük forog a világ. Mert ők azt hiszik, hogy olyan tökéletesek, pedig senki sem tökéletes és ekkor jön az, hogy egyetlen pasi sem akar velük szóba állni. Ez után meg csodálkozás, meg sopánkodás van. Megéri? Nem hinném!!


26/F

2012. jún. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én pont nem állítom azt, hogy minden pasi egyforma, épp azért nem, mert nagyon bánt amikor a pasik mondják ugyanezt a csajokra, és én szégyellem magam más lányok viselkedése miatt és az én p_fám ég helyettük, és nem akarom, hogy bárki hamis képet állítson be rólam. pl amikor közlöm, hogy imádok programozni és ezt is tanultam stb..mindenkinek kiesik a szeme és nem hiszi el..és nagyon sok másban is teljesen mást hisznek rólam mint ami/amilyen vagyok. Nagyon idegesítő az is, hogy senki nem hiszi el, hogy tudok főzni, aztán mikor elé tolom az ebédet leesik az álla..


+ én bár tisztában vagyok az adottságaimmal, ez nagyon sokáig nem így volt, pedig mióta az eszemet tudom az alakom ilyen volt /90/62/94/. megtanultam szeretni azt ami a tükörben van, de az ilyen esték amikor én maradok egyedül a bárpultnál..folyton csak felveti a kérdést, hogy mi a baj velem..esetleg túl vékony, túl magas vagyok..?, túl fehér vagyok mert nem szolizom?, hogy nincs műkörmöm, hogy nem festem a hajam és sorolhatnám.. A vége az, hogy magam hibáztatom..


Lényeg a lényeg, én nem mutatom másnak magam, és nem állítok magamról nem létező dolgokat, soha semmit nem szégyellek magammal kapcsolatban elmondani, akkor sem ha gáz, de sokszor nem hiszik el..ilyen nincs alapom, meg "mindenki hazudik" alapon. Szerintem a szemem mindent elárul, csak lehet oda már nem érkezik tekintet..Az, hogy nem egy buta p_csa vagyok az a viselkedésemből, tekintetemből logikusan ki kéne derülnie, de az én alakomhoz nem képesek az emberek pozitív tulajdonságokat társítani [úgy vettem észre].


Az is vicc, hogy odamehetek egy 10-es pasihoz [és nem ráz le], de egy 7-es sem mer odajönni..Persze lehet, hogy a 10-es úgy van vele, hogy jó lesz ez a gránát egy estére, csak épp én nem vagyok egy éjszakás csaj. Az a ciki, hogy nekem kell menni, és az már régen rossz.

2012. jún. 12. 16:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!