Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tapasztalat Claire's körömlakk...

Tapasztalat Claire's körömlakkokkal? (FONTOS)

Figyelt kérdés

2012. jún. 8. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
2012. jún. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek fontos a saját kérdése.
2012. jún. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
azért lenne fontos mert nagyobb mennyiségben szeretnék venni és nekem igen fontos hogy 20 000-ftot (most hülyének nézel,de leszoktam a körömrágásról és a cigarettáról) szóval ezen a megspórolt pénzen szeretnék venni körömlakkokat amit régen szerettem volna és ott láttam gyönyörű színűeket.. nem kérek ilyen negatív hozzászólást bocsika..
2012. jún. 8. 22:40
 4/9 anonim ***** válasza:
20.000-ből körömlakkot? És miért egyszerre ennyit? Vegyél egyet, próbáld ki... aztán ha jó, akkor még veszel 19-et. Különben meg, másra is költhetnéd azt a zsét.
2012. jún. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
megvan mindenem amire vágyom és megspóroltam szóval erre költöm most.. a további megspóroltból pedig veszek mást..
2012. jún. 9. 09:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Nézelődj a kremmania.hu-n a körömlakkok kategóriában, ott sok véleményt olvashatsz, pontozva vannak a lakkok, így meg tud állapítani, hogy melyik jobb minőségű. Szerintem ne csak claire's lakkokat vegyél, hanem már márkákat. Ami világhírűen jó, az az OPI, de az 2 ezer forint/üveg. Drogériások közül jó a NYC, Catrice, és ezek viszonylag olcsók is.
2012. jún. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Megkerestem neked a kategóriát neked: [link]

Itt olvasgass, mert hiába szép színűek a claire's félék, ha rossz minőségűek, hamar lekopik, nehéz vele festeni stb. Ja igen meg a Manhattan az nagyon jó!!!

2012. jún. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sztem ennyi pénzből rakass inkább műkörmöt. nem kopik le, sokáig tart, jól néz ki, stb
2012. jún. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzből inkább klasszisokkal jobb körömlakkot vennék. Inkább előbb tényleg nézz körbe a márkásabb lakkok között!
2012. jún. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!