Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Küldenétek ilyen stilusú képeket?

Küldenétek ilyen stilusú képeket?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


arra gondoltam, hogy maga a kép kicsit titokzatos, szexi, mégis kacérkodó, nőies vagy divás legyen és lehetőéleg egész alakos, ne csak portré. Olyan hangulatú legyen, mint a tango. Forró, szenvedélyes, életteli és elegáns. Szóval ne legyenek erőltettek a pózok. Mondjuk ez a modelltől is függ...mindegy. Gondoltam értitek. Köszi előre is minden kedves válaszolónak.



2012. jún. 6. 10:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

ez is jó pl

[link]

2012. jún. 6. 10:53
 2/11 anonim válasza:
Kérdés mihez akarod küldeni! Mondjuk állásinterjura necces mert 1: ha nöi fönököd lenne nem nagyon dijazná 2: ah férfi fönököd lenne nem hiszem hogy a szakmai tudásod miatt vennének fel! ha párkeresöre akarsz feltölteni akkor igen kicsi az esély hogy normális kapcsolatod lesz mert a srácok alapbol ugy indulnak neki hogy bakker egy ilyen nöhöz nicsn elég pénzem ha meg van akkor csak egy kellék lennél nem pedig párkapcsolat résztvevö tagja! Egyébként nagyon jok a képek!
2012. jún. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
A sport 365 képhez csak annyit hogy én ezt nem küldeném sehova!
2012. jún. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a "hasznos válaszokat".

Nem szorulok magyarázkodásra, de voltaképp férfi fotós tanonc vagyok, és a vizsgamunkámra egy lányt választottam, viszont szeretnék neki segiteni picit a pózok kapcsán. De ha képeket mutathatnék neki, azzal könnyebben megmutathanám neki, mit is várnék tőle.

2012. jún. 6. 11:19
 5/11 anonim ***** válasza:
2012. jún. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm. Ezek isteniek:)
2012. jún. 6. 12:00
 7/11 anonim ***** válasza:
2012. jún. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen!:))
2012. jún. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2012. jún. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]

itt van egy csomó.

2012. jún. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!