Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek milyen a...

Lányok szerintetek milyen a testem? Elfogadható? (képpel)

Figyelt kérdés

Bocsi a rossz minőségért és a photoshop tudásomért :D


[link]

[link]



2012. jún. 3. 23:17
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
gyúrj mellre meg karra. na meg hasizomra. tiniként az ilyen test még elfogadható.
2012. jún. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
A hasadnál valami nem stimmel. Behúztad a fénykép kedvéért?:D Egyébként alakul, mellre és karra menjél rá...
2012. jún. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a hülyékre. Srác vagyok, de szvsz jó tested van. Ennél több izom szerintem felesleges, ennél szálkásabb test esetében meg már az arcon is meglátszik a vízvesztés. Maradj így.


# 21: "Tiniként még elfogadható"? :D Sok huszonéves srác megirigyelné, amilyen teste neki van.

2012. jún. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Én is srác vagyok, és abszolút hetero, de szerintem jó tested van. Megnézném azokat, akik fikázzák a tested, nekik biztos tökéletes, kifutóra való testük van.
2012. jún. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Én csak annyit írtam, hogy nekem tetszik, egyetértek az utolsóval, hogy tényleg nagyon jó az átlaghoz képest, a legtöbb lánynak sztem tuti bejön, és a többiekre ne hallgass, csak irigyek sztem.. A csupaszsággal sincs semmi bajom, nekem az is tetszik.
2012. jún. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Az ott a bicepszed, vagy csak megütötted magad? :D
2012. jún. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

A fiatal lánykáknak akik még a külsőre mennek, azoknak több mint valószínű, hogy bejön.


Nekem is tetszene, ha mellette tetszene az arcod és a személyiséged is :) Ha bunkó paraszt vagy akkor lehet akármilyen jó tested mégcsak szóba sem állnék veled :)

2012. jún. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Köszi az őszinte válaszokat :) Egyébként tény hogy elég vékonynak tűnök rajta , valójában ennyire nem vészes a helyzet. Persze amit én sportolok ott nem igazán lehet dagi és lassú valaki.

Amúgy viccesek itt egy ketten. A képen nem látszik am 36,5-37es a karom. Semmi gond nincs azzal, de gondolom neked ez sem tetszik. Rakhatok fel képet is róla ha nem hiszed el

2012. jún. 4. 21:29
 29/34 A kérdező kommentje:
A mellem sem látszik rendesen , igen elég sz*r a kép minősége, de ebben viszont egyet értek ,hogy az ott nem az igazi :D
2012. jún. 4. 21:30
 30/34 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz azokkal, akik ilyen módon fejezik ki nemtetszésüket! Többen is leírták már előttem, hogy jó tested van. Ha csak ez alapján választanék magamnak barátot, Tőled totálisan odalennék, csak nekem a belső talán még fontosabb, mint a külső. :)
2012. jún. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!