Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha ideges vagyok, rágom a...

Ha ideges vagyok, rágom a körmöm. Mit tegyek helyette?

Figyelt kérdés

Most próbáltam leszokni a körömrágásról, és kb másfél hétig nem rágtam

de csütörtökön volt egy nagyon fontos kémia dogánk, ezen múlt hogy megbukok-e vagy nem és annyira izgultam hogy alatta és utána egész szünetben rágtam a körmöm és hát 10 körmömből 6 tövig is van rágva..

Szóval idegességemben szoktam rágni. Mit csináljak ha ideges vagyok, körömrágáson kívül???:S


2012. jún. 3. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ez volt a problémám. Azt csináltam hogy mindig a zsebemben volt egy papír és ha ideges voltam azt tépkedtem kicsi darabokra! A körömrágás nem egészséges,és csúnyák lesznek a körmeid!
2012. jún. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

helyette? Tanulj. akkor nem kell a kettesért dogát írnod, és nem rágod le. ilyen egyszerű.

De ha amúgy is ideges vagy, szedjél hangyát pl. az is jó idegnyugtató.

2012. jún. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

"Kedves" 14:22!

Miből gondolod, hogy nem tanul? Kolis szobatársam, aki a legjobb barátnőm is lett folyton tanul, mindig kikérdezem tőle az anyagot, míg meg nem tanul nem hajlandó mást csinálni, még pihenni sem pihen. Nagyon hajt, mégsem képes hármasnál jobban teljesíteni, én meg alig tanulok, mégis kitűnő vagyok. Nem feltétlenül azért ír a kettesért, mert nem tanul. Mi van akkor, ha ő veled ellentétben másból nagyon jó... Nem vagyunk egyformák, nem mindenkinek adatik meg az ilyesfajta tehetség!

Igen, bevallom, hogy én is rágom a körmöm, de azért, mert nagyon stresszes vagyok, maximalista is, ráadásul az idegesség már a gyomromra is ráment. Én kilakkozom a körmöm, bármennyire is csúnya, és így nincs szivem lerágni. Jön a nyár, a remélhetőleg stresszmentes időszak. Megpróbálom a három hónap alatt megnöveszteni és megerősíteni a körmeimet. 16/L

2012. jún. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2. válaszoló...Szépen félreértelmezted a kérdést. Egy példának soroltam fel a kémiás esetet, de most nem azon van a hangsúly. azon kívül szerinted nincs más stresszes helyzet az életemben? boldog is lennék ha ez lenne az egyetlen dolog amin idegeskednem kéne... egyébként meg igenis tanulok, kémiából annyi a szívás hogy utál engem a tanár mert egyszer durván visszaszóltam neki, és azóta akárhogy is tanulok, felelésnél szándékosan olyat kérdez amit úgyse tudok, stb és ezért rettegek hogy meg fog buktatni. Na de ez egy másik téma...


#1. köszi a papíros dologban lehet valami mert azt szoktam papírzsepivel itthon:)

#3. sajnos ha lakkozom akkor is rágom:S

2012. jún. 3. 15:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mióta eszemet tudom rágom, most vagyok 23 éves. Erről szerintem nem lehet leszokni... most naponta festem, hogy erősödjön, így már egy kicsit növöget is. De elég lenne egyszer nem kifestenem :(
2012. jún. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!