Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt nő vissza a...

Mennyi idő alatt nő vissza a szemöldök?

Figyelt kérdés
Nagyon kiszedtem a szemöldököm. És nagyon nem tetszik. Mennyi ideig tart, amíg visszanő? Addig is mit tudok csinálni?

2012. jún. 3. 01:21
 1/4 anonim ***** válasza:
1-2 hét... szemöldökceruza,szemceruza,akár még por alapú szemhéjpúder is vékony ecsettel :)
2012. jún. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szemöldöknek van egy olyan tulajdonsága, hogy nem mindig nő vissza teljesen. Én egyszer rontottam el jobban, azóta egy részen hiányos az egyik, ki kell egészíteni sminkkel, hogy szimmetrikus legyen. De ha csak pár szálról van szó, akkor valószínűleg az vissza fog nőni egy pár hét alatt. :)
2012. jún. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem jövő hétre visszanő, mert randim lesz...
2012. jún. 3. 17:27
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok beletlenül borotbával bele vágtam a szemöldökömbe és menyi idő hogy vissza nő

De el kezdtem ricinus olajat kezelni

2021. febr. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!