Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A két mellem miért áll el...

A két mellem miért áll el egymástól annyira?

Figyelt kérdés

jah és a dekoltázsról van szó.

láttam más lányoknál ,hogy a mellük sokkal jobban egymáshoz közel van egymáshoz,és nekem pedig ott egy ...szinte egy "szakadék" a mellem közt

13 éves vagyok,és SENKI se kérdezze,vagy mondja,hogy mit foglalkozok én ezzel!!!



2012. máj. 28. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
genetika. amire ténylegesen használni fogod arra tökéletesen meg fog felelni.:)
2012. máj. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

...(push up )melltartó nyomja össze...egyébként mindenkinek van hely a két melle között..demonstrálom:

push up: [link]

sima melltartó: [link]

mikor szinte semmi nem tartja: [link]

2012. máj. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert Isten nem szimmetrikusra teremtette az embert. Ez legyen életed legnagyobb problémája ;)
2012. máj. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert neked olyan formájú amilyen.Senkinek sem állnak teljesen össze :) A melltartó segít.
2012. máj. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A probléma már az ókori Kréta szigetén is ismert volt, de a minósziaknak tetszett a dolog. Még egy istennő szobrát is így mintázták:

[link]


Amúgy igen, ahogy már páran mondták, genetikai oka van.

2012. máj. 29. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, még bőven változhatnak a melleid, és akkor nem lesz olyan nagy "szakadék" köztük.
2012. máj. 29. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a hasznos tanácsokat!!! :)
2012. máj. 29. 06:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is "szét áll" pedig én már 19 vagyok nemhiszem hogy ez már változni fog. Bár eddig nem származott hátrányom belőle semmilyen téren sem :)
2012. máj. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A gyerek miatt van

gondold végig,hogy tudna szopni az a szerencsétlen gyerek,ha a mamacicije "előrenézne" kicsit oldalra áll hogy szájra esen a gyereknek amikor karban van

2012. jún. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!