Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől lehet táskás a szemem? 15L

Mitől lehet táskás a szemem? 15L

Figyelt kérdés
Nem cigizem,nem iszom (alkoholt)bár kb ithon midenki cigizik lehet,hogy a cigi füsttől? mostanába próbálok minnél több tiszta vizet inné és semmi :( állandóan táskás a szemem alatt és ez anyira csúnya.. este berakok egy kanalat a fagyasztóba és reggelente azt rakom oda,valamit segit rajta de nemsokat :( valami praktikák? hogyan lehetne ezeket eltüntetni? ://
2012. máj. 27. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez genetika is, és akkor nem sok mindent tudsz vele csinálni. Ahhoz meg még túl fiatal vagy, hogy szemránckrémet használj, de azért hetente egyszer fölkenheted, hátha segít.
2012. máj. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
rendbe kell szedni az emésztésed.
2012. máj. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Táskás szem leggyakoribb okai:


- nem kellően jó vérkeringés

- veseműködési zavarok

- szívproblémák


Menj el a háziorvoshoz, és kérj tőle tanácsot, hogy milyen kivizsgálásokra lenne érdemes elmenned.

2012. máj. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom hogy akinek táskás a szeme..valamilyen belső testi gyulladása lehet...sürgősen fordulj orvosodhoz mert rosszabb vége is lehet ; )
2012. jún. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem szimplán húzzál aludni időben és akkor reggelre nem lesz táskás a szemed :P
2012. júl. 24. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem kéne annyit piálni ;)
2012. júl. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!