Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy modell castingon hogy...

Egy modell castingon hogy kell megjelenni? (haj, smink, ruha)

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Amit én tanácsolni tudok az mindenképpen a minimalista, visszafogott megjelenés. Ez alatt természetesen nem az igénytelen, "most másztam ki az ágyból" jellegű történetet értem. A modell szakmában nagyon fontos a természetes szépség, a friss, üde hatás. Lehetőleg semmilyen mű dolog ne legyen rajtad, műköröm, póthaj, rikító, csili-vili cuccok, túl sok ékszer, mindenre érvényes hogy a kevesebb több. A legjobb ha természetes színű a hajad, alap, natúr sminket viselsz csak, nem szolizott a bőröd. A ruháid kiválasztásánál is vigyázz hogy ne legyen közönséges, hivalkodó, ne akarj mindent megmutatni egy köldökig dekoltált felsőben és extra mini szoknyában. Legyél stílusos, divatos, álljon jól az az adott darab és az előnyös tulajdonságaidat hangsúlyozza ki, továbbá arra is figyelj hogy amit viselsz az mindig minőségi darab legyen, ne kínaiból vásárolt ócskaság. A magassarkú szinte kötelező, gondolom nem kell tovább ecsetelnem miért.:)

Ez a natúr, letisztult megjelenés azért is előnyös mert itt elsősorban "alapanyagot" keresnek amit aztán lehet alakítani, amiből sok mindent ki lehet hozni.

Ami a viselkedést illeti, ott se legyél erőltetett, csak lazán, természetesen, ne akard mindenáron felhívni magadra a figyelmet, csak mosolyogj sokat és legyél kedves. Hidd el, ha van benned fantázia akkor azt észre fogják venni.

Sok sikert!:)

2012. máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kb. én is azt tudom mondani, mint az első.

Smink lehetőleg nulla (egy modellnél úgyis alap a szép bőr ugyebár), nem a tökéletességet keresik, hanem az alapra kíváncsiak.

Haj megmosva, megszárítva, nem nagyon belőve, összekötve-göndörítve-vasalva, akármi, szóval természetesen. Ha festett a hajad, az eleve hátrány sokszor.

Műköröm szintén negatívum, és elég ha áttetsző lakkal kifested a körmöd.

Ruha pl. egy egyszerű farmer miniszoknya, vagy nadrág, és egy passzosabb, natúrabb színű trikó, minél kevesebb csicsával. Nem a stílusérzékedre kíváncsiak. Te úgyis csak egy próbababa vagy a szemükben, a kellő kisugárzást meg nem a cuccaid adják meg nekik. :D

A magassarkú az tényleg alap, és nem árt, ha van nálad bikini is, bár az ilyesmit le is szokták írni, de sose lehet tudni. :)

2012. máj. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

én elegánsan jelentem meg. királykék blézer, egyszerű farmernadrág, fehér ing, királykék magassarkú. hajam frissen mosva, felkontyolva, natúr smink, alapozó nuku (csak színezett hidratáló), gyöngy füli és lánc. körmöm nem volt kilakkozva, csak lefestettem erősítővel (mert ugye az fényes). a hajam festett fekete, de senki sem tudja megállapítani, mivel természetesnek hat. szóval szvsz minden természetes rajtam :P

visszahívtak, és most gondolkodom azon, hogy menjek-e.

2012. máj. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kell konty. Ne is fogd össze, mert a gumi törést csinálhat a hajadban, és lehet hogy készítenek rólad néhány polaroid képet (ügynökségfüggő) amikor kiengedve lesz a hajad.

Testhez simuló ruhákat vegyél fel, mert abban látszik az alak. Miniruha, cicanaci-trikó, stb.

2012. máj. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!