Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A derékig érő haj szexibb...

Hkhjklélé kérdése:

A derékig érő haj szexibb mint a félhosszu?

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Kinek mi tetszik. Én jobban szeretem a hosszú hajat mint a rövidet;)
2012. máj. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
attól függ,ha mindkettő ápolt és csillógó akkor mindkettő szép! Bár magamon elég egy mellig érő haj,könnyebb azért rendbetartani,beszárítani stb:)
2012. máj. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Az attól függ mennyire ápolt. Nekem személy szerint a hosszú hajú lányok jönnek be mert azok a szépek, azzal sincs bajom ha valakinek csak a válláig ér a haja az is nagyon szép:) A derékig érő haj is szexi nekem az is bejön, csak legyen ápolt meg normálisan lógjon.
2012. máj. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Az amelyik gondozott, rendezett, nem törik, selymes, fényes. Akármeddig ér. Persze minél hosszabb, annál szebb :)
2012. máj. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
Én hosszú haj párti vagyok, sosem tudnám levágatni a hajamat!!De szerintem ez attól is függ, hogy hogy néz ki az illető..Hogyha valaki egy stílustalan, 0 kisugárzású, semmi smink, semmi annak lehet fenékig érő haja akkor is nulla "nő"!
2012. máj. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

Nem a hajtól leszel szexi. :D

Általában a félhosszú szexibb, mert a legtöbb hosszú hajú lány, aki ereklyének tartja a haját semmi fazont nem vágat bele, és csak lóg... hát a legtöbb inkább stréber jókislánynak tűnik. :D De ha jól eltalált fazonja van, a hosszabb jobb. Elméletben, mert gyakorlatban elég ritka az ilyen, leszámítva a póthajat, de az abszolút nem szexi nálam, inkább cikis. xD

De tudod, aki tényleg szexi, az szemeteszacskóban, úszósapkával a fején is szexi.

Már ha csajokról van szó, srácoknál inkább félhosszú sztem. :D

2012. máj. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75cm a hajam, a fenekemig ér és soha nem vágatnám lejjebb:)
2012. máj. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a pap, kinek a paplan. Nekem a félhosszú jobban tetszik
2012. máj. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!