Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy van ez a csokicsöves szoli?

Hogy van ez a csokicsöves szoli?

Figyelt kérdés

1, Valami olyasmit tudok, hogy 2naponta újra kell menni mert különben kikopik, de viszont nagyon szép színt ad.Ha mondjuk én 2-3hónapig csokicsövesbe járok, és utána simába attól még a szín megmarad, nem fogok fakulni?


2, Ha szép barna színt akarok heti 3 szoli elég? és hány percre menjek?


3, Ti teljesen meztelenül szoliztok?:D


2012. máj. 21. 15:55
 1/5 A kérdező kommentje:
4, szoli után mennyi ideig nem lehet/ajánlott fürdeni?
2012. máj. 21. 16:20
 2/5 Bijjjus7 ***** válasza:
Szia! A csokiszoli nagyon jó és ha váltogatod a simával semmi gond nincs, egyáltalán nem fogsz lekopni, mivel a csoki szoli nagyon jó alapszínt ad sőt.. a szoliban kapható krémek pedig csak fokozzák a barnulást illetve hidratálják a bőrt! :) Heti 1-2 alkalom is elég színmegtartáshoz egyébként! Én ahova járok csokiszoliba (17.kerület, Kis utca 3.) 3 percenként van, mindenképpen szépen fokozatosan növeld az idődet! Érdemesebb meztelenül persze, úgy az egész tested szépen egyenletesen le tud barnulni :) Szolizás utána kb. 2 órát kellene várni a fürdéssel! Remélem tudtam segíteni :)
2012. máj. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia,

Szerintem hülyeség 2 naponta szolizni, eleve kettő szolizás között minimum 48 órának kell eltelnie… a bőrnek is kell pihenni! Én heti 1x max. 2x járok szolizni 12percre az eu-s csokiba! Nagyon meg vagyok elégedve hiszen egyáltalán nem éget és természetes barna leszek tőle! Nagyon jól esik kicsit kikapcsolni és relaxálni! Nagyon kellemes illatú és állagú kozmetikumot használok hozzá, amitől még szebb lesz a bőröm és még a barnaságot is hosszan tartja!Ha nincs, megfelelően hidratálva a bőröd akkor előfordulhat, hogy nem egyenletesen barnul és foltos lesz!Mindig kérd ki a személyzet tanácsát,nyugodtan kérdezz tőlük, mert ha valaki, akkor ők tudnak segíteni bármibe!

Kellemes barnulást!

2012. máj. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi:) akkor heti 2x 5perc elég?
2012. máj. 27. 13:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen heti 2*5 perc elég a csokicsőbe. Krémet használj atól jobb színed lesz. Azt mindenki maga válogatja hogy szolizik, ha nem akarsz csíkokat meztelenül szolizz.

2012. júl. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!